Nový rozhovor s Emmou pro OK Magazine

2. srpna 2010 v 12:36 | EviTeri |  Emma Watson - Hermiona Grangerová

Hvězda filmů o Harrym Potterovi řekla, že není jisté, že chce být herečka pro její celý život, a říká nám, co dělá s miliony.
Ex-dětská hvězda, která dělá obrovské štěstí, a že žije přes vzestupů a pádů, že pouze mezinárodní věhlas může nabídnout, mohla by se stát Lindsay Lohan. Neexistuje však žádný způsob, že herečka ze série Harry Potter, Emma Watson, se proměnila v další Hollywood klišé.
Tato 20.letá dívka , kteráod věku 11 let byla v rámci výsluní díky její panovačném charakteru Hermione Granger, má nohy pevně na zemi. "Možná příliš ano," přiznává.

LUCKY GIRL
Možná se nebude muset starat o své finance na zbytek jejího života, protože ona má miliony dolarů, ale Emma se snaží být normální teenager jako zbytek jejích přátel.

"Může to znít divně, ale já prostě chci být s mými přáteli, a oni nemají tyto částky peněz na utrácení. Chci dělat to, co dělají, takže když jdou do kina, tak já se snažím žít normální život, i když to není vždy snadné. , "přiznává, ale dodává, že ona je ohromena jejími finančními úspěchy.
"Mám tolik peněz, že nevím, co s tím dělat. Koupila jsem si notebook a Toyota Prius, ale to je asi nejdražší věc, kterou jsem koupila. Je zapsána do v čtyř-denního kurzu jak se naučit, jak zvládat své finance.
emmaw.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama