Září 2010

pondělí strávené doma

27. září 2010 v 18:40 | Evi |  Evi píše
Dnes byl takový no hnusný den protože pořád pršelo jelikož jsem nemusela do školy  vzbudila jsem se až v 10:30 toje můj osobní rekord, po spaní na zemi byla postel totálně GOOOOD!! No za celý den jsm stihla uboze málo věcí do VY víet čeho, opsala jsem si zempl a děják z pátku protože budem psát asi dost testů měla bych se něco naučit takže to jdu dohnat!! Jinak se mi jaksi podělal blog.cz protože tady mám blog jako jakousi šedou stránku kde je jen napsat článek a pár věcí asi nějaké nouzové vydání!! :D Zítra bude asi dost náročný den na učení do Vy víte čeho, a odpoledne má bratránek oslavu! :) Přeji krásný večer

z5 z ČP žaček

26. září 2010 v 17:13 | EviTeri |  Evi píše
Vrátila jsem se z Bílovce všechno jsem vyhráli, sranda a spali sjem na tvrdé žíněnce a měla jsem zablokovanej krk :( jako dobry.Jinak nic nového mám strašnou chut si pustit HP 3 ted bráchovi předělávám věco do mobilu!! a byla jsem ve vaně a půjdu brzo spát!!

včerejšek a dnešní odjezd

24. září 2010 v 8:47 | EviTeri |  Evi píše
Ahojky tak jsem tu jak jsem slíbila, včera ve Vy víte včem, hrůůza učitelka z ČJ se rozhodla že budeme napodobovat svoje starší kolegy a to druháky a to v tom že píšou články do novin a jedno z témat je sexuální výchova na školách a ym o tom prý máem každý naspat taky článek jen tak. přijde vám to normální já vůbec nwm co ybch tam měla napsat. Poradíte někdo? No a ta druhá věc je fyzika ta mě taky naštvala naše učitelka provozuje toto: všichni kdo měli z F 1,2 musí dělat fyzikální olympiádu, přitom v pravdilech je že je to jen pro dobrovolníky, a já to vůbec neumim dělám to s tatkou a jako niakm postupovat nebudu!! Pomoc to bude zas rok! Totálně nesnáším fyziku!! To by bylo asi vše:)
Za hodku mi ejde bus do města máem tam sraz a odjíždíme hrát kvalifikaci do Bílovce :) TAk držte palce! a SB se omlouvám neudu tu až do neděle!! pp :) díky za rady

Trailer k 1.části relikvií

23. září 2010 v 20:53 | EviTeri |  Harry Potter a Relikvie smrti čast 1
ahojky, neska sjem tu jen na skok zítra přijdu do poeldne nejdu do školy ejdem na zápas!! TAkže tady je ten traailer mě se strašně líbí je to úplně úžasný!! :)

fotky z traileru Relikvie

22. září 2010 v 19:22 | EviTeri |  Harry Potter a Relikvie smrti čast 1
Zítra v brzkých raních hodinách se má objevit první trailer,který bude čistě jen na první část Relikvií,bude nasazen do kin a také nadabován do češtiny.USA Today a Warner Bros vydali mnoho nových fotek,které jsou právě z tohoto traileru.Vidět můžeme samé nové záběry.Konečně také můžeme vidět pořádnou fotku Severuse,dokoce hned dvě :D.Mezi fotkami najdete například Dobbyho na Malfoy Manor,sedm Potterů,Harryho s Hermionou před hrobem Harryho rodičů,Harry společně s přeměněným Ronem a Hermionou jež vysílá patrona,Umbridgeovou a spol.,kteří mluví k celému ministerstvu no a spousta dalších. Rozhodně stojí za to se podívat :)

Já: Podle mě jsou tohelúplně senzační fotky na trailer se nejvíc těším!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zdroj:oclumencia.com.br snapeova.blog.cz

pravý rukopis -Tajemné komntay

22. září 2010 v 19:14 | EviTeri |  Harry Potter a Tajemná komnata
Originální podepsaný rukopis knihy Harry Pottera Tajemná Komnata je od předvčerejška dostupný k nahlédnutí pro širokou veřejnost na Wigtownském knižním festivalu ve Velké Británii.Nejen fanoušci tak mají příležitost shlédnout na vlastní oči rukou psané strany spisovatelky J.K. Rowlingové z druhé knihy, včetně Balady skoro Bezhlavého Nicka, která nakonec nebyla publikována.Autorka Harryho Pottera rukopis darovala původně v roce 2005 na financování nového skotského jazykového slovníku.Je jisté,že nejspíše nikdo z vás se do 2.října do Velké Británie nedostane a tak tu máme malý náhled,který můžete bvidět hned v úvodu článku.


zdroj:priori-incantatem.skpřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

David Yates mluví o scénách v Relikviích smrti část 1.

21. září 2010 v 20:53 | EviTeri |  Harry Potter a Relikvie smrti čast 1
Zářijové číslo časopisu Studio Cine Live přineslo náhled na první část filmu Harry Potter a Relikvie smrti, kde režisér David Yates hovořil o některých propagačních snímcích zveřejněných na začátku tohoto roku společností Warner Bros.V článku najdete fotky i s jejich popisem od Davida a také scany z časopisu.Hudba která mě dostala a čtecí neděle

19. září 2010 v 16:47 | Evi |  Evi píše
Včera večer jsem po dlouhém promýšlění konečně začla hledat skladby z Harryho Pottera, jakože začnu poslouchat , vážnou hudbu :) samo že jen tu s HP. No a poštěstilo se hend našla jsem plno ukázek mp3, nakonec jsem ale zjistila že jdou stáhnout jen ukázky HP2,HP3, které sjem si teda stáhla do mobilu společně s znělkou trvající 5 minut. :) Noupřímě nwm ale prostě se mi tato hudba staršně líbí teda obvzlášt některé části a třeba z HP2 jak se do podzemí k poraněnému Harrymu a svými slazmi ho uzdraví. To opravdu krásná hudba a někdy z ní mám i husí kůži! xD
 Dost z tohohle soudku.
       Dneska byl takový líný den tata sestavoval nové skříně do předsíně a já se prakticky celá den válela v posteli a taky seděla venku na křesle a četla jsem HP6 jak asi už víte :) nemůžu se od toho odtrhnout. Ted zrovna byl Harry u Brumbála a dívali se na Křiklanovu předělanou vzpomínku a Brumbál dal Harrymu úkol aby z Křiklana dostal tu pravou vzpomínku.
A co děláte dnes vy? Máte hodě práce do Vy-víte-čeho?? Jdu si dát pudink který mamka uvařila a jak se vrátím navštívím SB. :)

dvě nové fotky k Relivii 1.část

19. září 2010 v 16:39 | EviTeri |  Harry Potter a Relikvie smrti čast 1
A máme tu další dvě fotky.Opět je tu máme díky Albu, které v pátek vyšlo v Brazílii.
Na jedné je Harry v noci v lese.Nejspíše je na hlídce a brzy se objeví stříbrná laň. Fotka je ve velikém rozlišení,ale kvalita zatím nic extra.
No a druhou fotku už asi všichni dobře známe.  Tentokrát prozatím v nejlepší kvalitě jaká se objevila. Je na ní Harry s Hermionou dívající se do úlomku ze Siriusova zrcátka. Podel mě jsou to SUPER fotky!! :D
imagebam.com imagebam.comzdroj:snitchseeker.com,snapeova.blog.cz

Fotky do kalendáře

18. září 2010 v 18:49 | EviTeri |  OSTATNÍ ze světa HP
Dnes se na internet dostala řada nových fotografií z nového Harry Potter kalendáře k první části Relikvií na rok 2011.K dispozici je nová fotka Hermiony v domě jejích rodičů,Nová promo fotka Tria a pak spousta fotek a promo fotek,známých i neznámých.Každý měsíc je jako tradičně věnován jedné postavě.Mrzí mě jen,že v měsíci,kde je Snape je fotka z HP 2,z HP 6 a až ta malá je z HP 7.vypadá tam hodně strhaně.Skoro až na pokraji smrti. Chtěla bych jí vidět ve větším a stejně tak další nové fotky. Třeba nové promo Bathyldy,Draca a dalších.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


zdroj:snitchseeker.com a oclumencia.com.br