Říjen 2010

Halloween v Česku co vy na to?

29. října 2010 v 11:03 | EviTeri |  Ostatní & Blog
Halloween podle mě je to božský svátek to tajemno a všechno ostatní dýně, převleky a svíčky!! Měl by se slavit i unás !! Miluju ho!! xD
A co vy si myslíte o Halloweenu v česku??

pátek, Halloween :)

29. října 2010 v 10:56 | EviTeri |  Evi píše
Ták rodiče odjeli na dovču! A já po obědě pojedu na Halloweenskou párty!! Moc se těším! A jsem zvědavá co pro nás kámoška připraví! :) Bohužel budu muset odjet dřív domů, zítra budu vstávat asi v 5 ptž odjíždímě na 2denní zápasy! :(  No každoádně tam bude sranda!! Můj kostým: (neprozrazovat) šaty,legíny (černé) návleky na ruce (šedé) a malování stíny(oranžové, černé,stříbrné), přívěšek dýně z papíru! xD vypadá to dost dobře teda myslím :) možná sem dám i fotku hodnotte zatím jen popis! :) Jdu se něco neučit ptž v pondělí píšem asi 4 testy a vrátím se až v neděli odpoledne :( A taky mě čekaj nějaký domácí práce pp!! :)

pondělí-čtvrtek

28. října 2010 v 19:13 | Evi |  Evi píše
Ahojky lidičky,
 moc se omlouvám že jsem od pondělí nepřidala článek ale čas letí :) a to hodně!
 V úterý škola a trenál ale ve středu repre, zážitek na celej život, váběr do ČR reprezentace volejbalistky :) Bylo to žůžovýale taky divný! xD No..:) Dneska jsem hráli, byli dost slabí no takžejsem je porazili :) zítra jdu na Halloweenskou párty spolužačky :) Jsem zvědavá xD A v sobotu odjezd do Bílovce hrajeme ČP :) Takže  tady asi nebudu!! :)

Rozhovor s Emmou

25. října 2010 v 15:37 | EviTeri |  Emma Watson - Hermiona Grangerová
Otázka: Co se děje s přátelstvím Hermiony, Rona, a Harryho na útěku v Relikviích smrti? Užila jste své vlastní zkušenosti z reálného života při hraní?
Emma: Určitě si myslím, že takový tlak, pod kterým tito tři jsou kvůli jejich útěku, strach a úzkost, to vše má vliv na jejich přátelství. Zejména Ron se stává velmi podrážděným a Harry s ním skutečně skončí ve velkém boji, takže se Hermiona snaží udržet je víceméně v klidu a hlavně pohromadě. Hermiona tedy hraje docela zásadní roli v tomhle všem, ale rozhodně to má na jejich přátelství velký vliv.
Ano, používám své životní zkušenosti a zkušenosti s přáteli a přátelstvím, které uvádím do svého herectví. Rozhodně. Rozhodně. Když hraju s Harrym, vždy si představuji, že je to můj mladší bratr Alex, kterému je teď 17 let, protože mám pocit, že má Hermiona s Harrym také tento sesterský či mateřský vztah.

Otázka: Existuje nějaký trapný moment z natáčení, o který byste se mohla podělit?
Emma: Měla jsem políbit někoho, koho beru jako své vlastní bratry. Myslím, že to bylo hodně špatné. Rozhodně bych tohle počítala mezi trapné, velmi trapné chvíle. Nebyly to ale špatné polibky, ani jeden z nich. Opravdu to nejde a rozhodně to bylo dost trapné.

Otázka: Co se Vám honilo hlavou v poslední den natáčení?
Emma: Ach můj bože. Nemůžu uvěřit tomu, že je to skutečně tady, že tento den nakonec opravdu přišel. Prostě jsem myslela, že to nikdy neskončí, rozumíte? Myslela jsem, že se nikdy nedostaneme k opravdovému konci. Bylo to velice zvláštní, musela jsem se štípnout. Bylo to hodně divné.

Otázka: Ve všech filmech byly některé úžasné akční sekvence. Jaká byla nejstrašidelnější senzace, kterou jste musela podstoupit?
Emma: Je tam scéna, kdy jsme [uvězněni] v bance u Gringottových a Hermiona má bláznivý nápad skočit drakovi na záda. Stojí na bolkoně a z něj skoší dolů na jeho záda, tato scéna byla velmi děsivá, protože jsem v podstatě musela opravdu seskočit - byla tam ale plachta, která mě chytila - ale jen to, vážně skočit a k tomu všechno ostatní okolo bylo dost strašidelné.

Otázka: Kdo je vaše oblíbená postava v tomto filmu, jiná než Hermiona?
Emma: Miluju Bellatrix. Myslím, že se do Heleny Bonham Carter [která ji hraje] prostě zamilujete, ale jen proto, že je tak děsivá, šílená a zlá, přesně pravý opak toho, jaká je Hermiona.

Otázka: Existuje mnoho tajemství o tom, jak vypadá váš make-up, když hrajete své starší já. Můžete nám říci něco o průběhu této proměny?
Emma: Byl to docela zdlouhavý proces. Myslím, že to trvalo přes 2 hodiny. Ale bylo to jen velmi jemné. Vzali tenký film, který nanesli na naše tváře, a ten vstoupil do našich vrásek, díky němu se tohle všechno stalo. Opravdu jemné detaily způsobily obrovský rozdíl. Měla jsem falešné zuby a paruku, to všechno ale vypadalo skutečně reálné, takže to bylo vlastně docela cool.

Otázka: Emmo, říkala jste, že jste byla ve svých devíti letech téměř stejná jako Hermiona. V čem si myslíte, že jste se, na rozdíl od ní změnila?
Emma: Doufám, že jsem trochu méně vážnější než Hermiona. Jsem trochu zlomyslná.

Otázka: Emmo, v poslední den jste měla oslavu pro všechny herce. Můžete nám říct něco o této slavnosti?
Emma: Uspořádala jsem večeři. Koupila jsem si nový byt v Londýně. Snažila jsem se, aby to vypadalo opravdu hezky. Koupila jsem tuny květin, zapálila jsme svíčky, všichni měli místo a uvařila jsem jídlo pro každého, aby přišel a najedl se a ještě jsem dala dohromady... no, udělala jsem jakousi malou knihu pro každého, do níž jsem napsala hloupé otázky typu: Jaký byl váš největší kolaps na scéně? Jaká je Vaše nejlepší vzpomínka? Jaké je Vaše nejhorší vzpomínka? Kdo byl vaším oblíbeným režisérem?... a podobně, byla to prostě legrace. Každý dostal kus papíru a na tohle všechno musel odpovědět a poté jsme všichni diskutovali o odpovědích a poslouchali různé životní příběhy, a to, co jsme dokázali vylovit ve svých pamětech. Byl to v podstatě jen opravdu nostalgický večer, jen povídání příběhů. Bylo to opravdu příjemné a bylo také teplo, takže jsme mimo jiné seděli i venku, koupila jsem si ?kamery na jedno použití na stoly?, takže je mohl každý použít, a to byla opět legrace. Bylo to prostě mrazivé.

Otázka: Existují nějaké suvenýry, který jste si z natáčení odnesla?
Emma: Ano, vzala jsem si svoji hůlku, svůj obraceč času a plášť, a to bylo asi to opravdové.

Otázka: Emmo, jak byste popsala Daniela a Ruperta, když jste se poprvé setkali, a na konci sérií?
Emma: Je to vtipné. Začalo to tak, že jsme byly já s Danem plachými samotáři a Rupert byl ten hovorný, a pak se to otočilo. Rupert sotva promluví. Máte štěstí, když z něj teď dostanete pár slov, kdežto já s Danem jsme teď dost upovídaní. Dan je opravdu inteligentní a velmi sladký, a Rupert má prostě zlomyslný smysl pro humor a je velmi výstřední a tak unikátní tím způsobem, jak dělá různé věci. Je jako velké dítě. Mám pocit, že už nikdy nevyroste, a to se mi líbí.

Otázka: Už jste někdy potkala mladého fanoušek, ktarý si myslel, že opravdu ovládáte magii?
Emma: Jistě, zažila jsem děti, které se mě bály, myslím, že předpokládali, že se chystám něco udělat, což bylo na druhou stranu docela roztomilé. Je to ale tak, tak smutné, když děti ztratí své fantazie.

Otázka: Pokud by Vás J.K. Rowlingová zítra zavolala a řekla: "Píšu další knihu. Rozhodla jsem se vyjít z důchodu a psát dalšího Harryho Pottera, chtěla by jsi hrát v tomto dalším filmu?"
Emma: Ach můj bože. Ne, nechtěla. Vypadá to tak úplné, to, co jsme udělali. Bylo by to prostě podivné. Ne. Ne, ani omylem. Bylo by to opravdu divné.


Ta poslední ptázka a Emmiona odpověd mě děsí, kdo by nechtěl!! :(

www.watsonfan.ic.cz

seznam skladeb k soundtracku k Relikviím smrti 1.část

25. října 2010 v 14:55 | EviTeri |  Harry Potter a Relikvie smrti čast 1

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. a část 2.
Už pár dnů očekávám zveřejnění oficiálního Tracklistu aneb seznamu skladeb k soundtracku pro film :Harry Potter a Relikvie Smrti část I.,na který jsme všichni velice zvědaví,jelikož nevíme,jak dopadl pod rukama skladatele Alexandra Desplata,kterého zatím moc neznáme.Stále mě mrzí,že k posledním filmům nesložil hudbu John Williams či Nicholas Hooper jehož soundtracky k pátému a šestému dílu byly úžasné,ale opravdu moc doufám,že není důvod litovat a bude to úžasný poslech.Teď už vážně chybí jen ty ukázky :)

1.Obliviate
2.Snape to Malfoy Manor
3.Polyjuice Potion
4.Sky Battle
5.At The Burrow
6.Harry and Ginny
7.The Will
8.Death Eaters
9.Dobby
10.Ministry of Magic
11.Detonators
12.The Locket
13.Fireplaces Escape
14.Ron Leaves
15.The Exodus
16.Godric's Hollow Graveyard
17.Bathilda Bagshot
18.Hermione's Parents
19.Destroying the Locket
20.Ron's Speech
21.Lovegood
22.The Deathly Hallows
23.Captured and Tortured
24.Rescuing Hermione
25.Farewell to Dobby
26 The Elder Wand

www.snapeova.blog.cz

fotky z PLAKÁTOVÉ KNIHY

25. října 2010 v 14:51 | EviTeri |  OSTATNÍ ze světa HP

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Všly nové fotky z plakátové knihy, jsou zase joko vždy božské!

Bannery zatím s triem

25. října 2010 v 14:47 | EviTeri |  Harry Potter a Relikvie smrti čast 1
Víte jak se tu objevil banner s Ronem tak už je tu i s Harrym A hermionou tak dávám všechny dohromady :)Jsem zvedavá jestli budou i další!! :)

sobota, neděle a pondělí

25. října 2010 v 14:43 | EviTeri |  Evi píše
Nepsala jsem o víkendu protože byl anbitý a to volejbalově, v sobotu krajský přebor všude výhra  av neděli 1liga a to jsem hráli se Štrenberkem a 1.zápas pohodka jsem je porazili ale ten druhý ne protože trenérka omylem nasadila hráčku která nebyla zapsaná a tak jsem kontumačně prohráli :( A jelo se domů!! Ten rozhodčí byl fakt debil zakázal nám hrkačku a pískal plno přešlapů a dvojáků! :( No ale byla to náhodou super, zato dnes škola nebyla super!! Známky to celkem jde, ael toho učení a to jsem o prázdninách furt někde volejbalově! :) Dneska jen 6 hodin azítra 5 BOMBA!! A nemám trenál! xD

Návštěvnost

25. října 2010 v 14:23 | EviTeri |  Ostatní & Blog
Navstevnost za minuly tyden (18.10. 2010 - 24.10. 2010) je:
Pondeli: 7
Utery:   10
Streda:  10
Ctvrtek: 4
Patek:   5
Sobota:  10
Nedele:  9

Celkem:  55  -no není to nic moc ael i tak je to dobrý :)

fotky z knihy

23. října 2010 v 19:51 | EviTeri |  OSTATNÍ ze světa HP
Nové fotky z knihy Wizardy, byla už vydána v několika zemích a máme tady další fotky!!imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


snapeova.blog.cz