Prosinec 2010

poslední den do Vánoc, poslední článek

23. prosince 2010 v 17:31 | EviTeri |  Evi píše
Dnes je poslední pro mě klidný normální den, nebo spíš až do ted (mamka prohlásila že už jde dělat salát, bramborový, takže hned jak dopíšu tenhle článek budu jí muset jít pomáhat) xD. Den probíhal netradičně hodně netradičně, neměla jsem s baráchou ponětí o tom co se chystá, nenít ot nic zajímavé =) no když jsem snídala asi kolem 9:30 tak mamka řekla jen tak v klidu že za chvíli přijede setřenka..ale tím to neskončilo, hned jak přijela tak mamka prej že někam s tetou jede...=) a že nás tam prej nechají tak 2hodiny samotné..to bylo něco..no nakonec se to protáhlo a byli pryč asi 4hodiny, tak nám všem dala babička co ybdlí pod námi oběd. A my jsme dělali jen blbosti a já četla Bajky Barda Beedleho konkrétně..Fontánu příznivé sudby a Mágovo chlupaté srdce a Králici Alici a chechtající pařez :) No když nakonec přijeli moc jsme toho z nich nevysoukali, ale myslím že každému je jesné co asi v obchodech dělali! Hned jak jsem měla příležitost jsem musela něco udělat do školy....jejda nějak jsem se rozepsala :)

Mám tu pro Vás důležitou zprávu....myslím že toto je můj poslední článek v roce 2010, je to proto že zítra se sem asi nedostanu a 26.12 odjíždím s volejbalem do Belgie, kde budu až do 30.12. a pak s rodiči an hory, přjedu domů asi až 2.1. :) Takže se omlouvám že nebudu obíhat a přidávat články....

stromek


Chci všem svým Affskům (i návštěvníkům blogu a všem ostatním) popřát: Štastné a veselé Vánoce a do Nového roku hodně návštěvníků na blogu, plno nápadů na články atd.otevřete obálku a postavte sněhuláka!! =)
Evi..xx

vyhlášení SONP HP

22. prosince 2010 v 18:02 | EviTeri |  ♥Souboje♥
pohár

Je to tady slíbené vyhlášení!! Takže tady je pořadí!!!

Lilli Luna Potter
50% (13)
Hermiona Grangerová
19.2% (5)
Bellatrix Lestrange
30.8% (8)

1.místo-Lilli Luna Potter (hermiona)

2.místo-Bellatrix Lestrange (Pobertka)

3.místo-Hermiona Grangerová (Ginny Weasley~Potter)


Napsali jste si co chcete na diplomy...1.místo-Ginny, 2.místo-Lily Evansovou, 3.místo-Hermiona, tak doufám že to souhlasí kdyžtak se ozvěte. Grafička blogu je vyrobí (snad) a pak Vám je tady zveřejním! xD

Chtěla bych moc poděkovat všem zůčastněným protože bez Vás by tato soutěž nemohla být uskutečněná...moc děkuju, a zárověn gratuluji všem výhercům!!
Evi..xx

Emma v Times

21. prosince 2010 v 14:07 | EviTeri |  Emma Watson - Hermiona Grangerová
Emma Watson v Times (britské noviny)

Na této fotce ,stránky z Times je 10 otázek ketré dali redaktoři Emmě ohledně Relikvií a natáčení HP. V pravém dolním rohu ej i video s Emmou při tomto rozhovoru! A podle mého Affs Emmywatson se prý tato fotka Emmy kterou vidíme uprostřed listu, požívá momentálně jako její autogramová. Já už její autogram mám, a je jí an té fotce asi tak 15-16 žádost jsem posílala v roce 2007! =)
Evi..xx

Harry Potter v Bravu číslo 25

21. prosince 2010 v 13:56 | EviTeri |  OSTATNÍ ze světa HP
No tak asi před 45minutami jsme přišla ze školy, máme vždy jen 5 hodin :), no a jak s etak vždycky dívám an Vámi zveřejněné články nemohla mi ujít HP dvojstránka v Bravu. Takže jsem hned po škole pádila do trafiky a naštěstí tam ješět jedno měli!!Sice mi málem ujel autobus... =) No tady dávám obrázek dvojstrany z Brava!! Informace o tomto Bravu..vyšlo 9.12., je to 25 číslo a Bravo stojí 29,-kč, a dárek samolepky(Rock Style)Evi..xx

To je tak když nic neděláte...

19. prosince 2010 v 10:39 | EviTeri |  Evi píše
učení

Ahojky, tak jak si užíváte předván očního víkendu? Já no celkem to ujde včera jsme pekli nebo spíš dělali cukroví košíčky a ještě cosi! xD No a jelikož jsem byla celý týdne doma tak jsme s edozvěděla co všechno máme na pondělí, jo já vím maj bát už přece za chvíli Vánoce oni nás sned chcou ješět před něma zabít!! Jako takže musím si všechno dopsat mamka mi pro to jela ke kámošce a ješět fyzikální olympiádu a taky budem psát v pondělí 2 testy!! No to už je fakt moc,  dlouho sjem nic nedělala takže nwm jak se do toho zase dostanu! :D Tak nic no mějte se a užívejte si víkend!!
=)
Evi..xx

18.12.2010-FREE sobota

18. prosince 2010 v 13:39 | EviTeri |  Evi píše
ss
Tak šestý den když jsem doma, no nehrajem o víkendu!! Byla jsem nemocná ale v pondělí už bych měla jít do školy! Ale musím toho tolik dopsat! :( Špatný kámoška mi to ještě musí všechno poslat v pondělí píšem ještě 2 písemky se zbláznili před Vánocema!! xD No tedka si půjdu ješět lehnout a číst HP3 ted je to obvzlášt napínavé, ted Harry s Hermionou putují časem :D Brácha se baví tím že si s babiškou povídá přes skype :) to je vám zábava xD No ješět musíme poslat Vánoční přání!! xD Všem možnejm známejm pohledy!! Tak si prožijte víkend!

Evi..xx

4.kolo SONP HP

17. prosince 2010 v 16:32 | EviTeri |  ♥Souboje♥
3.kolo zároven 1.rychlokolo máme za námi a jak už jsme říkala vypadnou 2 soutěžící, tentokrát ej to Severus Snape a Ron Weasley. Tady je tabulka:

Lilly Luna Potter
33.3% (5)...1.místo
Ron Weasley
13.3% (2) vypadl
Hermiona Granger
26.7% (4)..2.místo
Severus Snape
6.7% (1)..vypadl
Bellatrix Lestrange
20% (3)..3.místo


Je tady už řekněme poslední kolo!! Nikdo už nevypadne jen na konci určíme pořadí míst!! Každý dostanete diplom, a proto žádám soutěžící, kteří se dostali do finále aby pod tento článek napsali co chcou na diplom!! xD Toto kolo bude trvat asi do útarý možná do středy.

To je odmne vše, přehled favoritů!!


1) hermiona
2) hermiona-grangerrova.blog.cz
3)Lilly Luna Potter
1) Pobertka
2) www.hoggy-warty.blog.cz
3) Bellatrix Lestrange

1)Ginny Weasley~Potter
2)ginevrapotter.blog.cz
3)Hermiona Granger

bella5632-grafička blogu

17. prosince 2010 v 16:24 | EviTeri |  Ostatní & Blog
Mám tu pro Vás takovou novinku,
s radostí oznamuji, že grafičkou tohoto blogu se stala bella5632
,která mi už párkrát dělala design nebo tak něco.
Nakonec jsem se domluvili, bude tvořit diplomy a nějaké další potřebné grafické věci.
Chtěla bych jí za to moc poděkovat, protože já se v grafice absolutně nevyznám :)
ss
PS:pro zatím zbylé účastníky v soutěži SONP HP-napiště si do komnetářů co ybste chtěli na diplom

Znovunatočení scén z EPILOGU

17. prosince 2010 v 10:30 | EviTeri |  Harry Potter a Relikvie smrti čast 1
Podle něktrých spolehlivých zdrojů. Bylo zahájeno znovunatočení scén z epilogu filmu Harry Pottter a Relikive Smrti, část II.
Ve středu se začaly natáčet tyto scény. Ale natáčení se zůčastnili pouze 2 herci: Emma Watson (Hermiona Grangerová), fotky z jejího příjezdu na letiště Heathrow v Londýně 14. prosince (fotky jsem tu už dávala) a Will Mill Dunn (James Sirius Potter). Ostatní herci, kteří se budou podílet na natáčení - Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley) Bonnie Wright (Ginny Weasley) a Tom Felton (Draco Malfoy) se do Leavesden Studios vrátí až v předvečer  Vánoc 24. prosince. William Dunn řekl: Nejvíce únavný byl první den natáčení epilogu, kterého jsem byl
svědkem.

Evi..xx


Vánoční design!!

17. prosince 2010 v 9:51 | EviTeri |  Ostatní & Blog
http://bella5632.blog.cz


Tak...jak jste si asi všimli, i já jsem narychlo sehnala Vánoční design. Je od bella5632, Bello moc se ti povedl je vážně nádherný. Design u Belly si můžete objednat ZDE!! Prosím Vás ohodnotte v komntářích, jak se Vám design líbí! =)

Evi..xx