Duben 2011

MČR a Královská svatba! =)

29. dubna 2011 v 9:51 | EviTeri |  Evi píše
Jak asi všichni víte, v Británii se dnes koná Královská svatba. Ano princ Wiliam a Kate. Je kolem toho


samozřejmě hodně různých keců, ale ty já spokojeně ignoruji. Dnes od 9:00 dávají na ČT24 přímý přenos ze svatby! (Na obrázku si můžete všimnout jakési rýhy přes prince Wiliama, jenom upozornuji, že takto jsme obrázek už stáhla!! =)) Tak pokud jste doma jako já se můžete koukat! To ejn tak an úvod, proč jsme doma? No protože dnes v 11 odjíždínme s našim týmem na Mistrovství české republiky ve volejbale, Starší žákyně. Řekněme že je to největší "akce" za naši sezonu, nějaké to vyvrcholení! No a stím se pojí to, že budu os pátku (tedy dneška) do neděle v Brně. A nebudu mít přístup k internetu! Za to se omlouvám, život "profesionálních" =D sportovců je krutý! =D Tedy Sb, děkuji že se na mě nebude zlobit. V neděli se na vaše blogy určitě podívám, a taky napíšu nějaký ten článek! Ted užse bduu muset jít dobalit! =) A přeji Vám snad další krásný jarní víkend!

Trailer k Harry Potter a Relikvie smrti 2.část

29. dubna 2011 v 9:42 | EviTeri |  Harry Potter a Relikvie smrti čast 1
Asi si říkáte proč tady nemám ten největší výbuch s HPmánie! Ano tímto výbuchem myslím trailer někteří píší teaser trailer, ale pro ěm je to většinou jen trailer! Nevadí.. Ano tak pprvé jsme se na něj koukla u mého Sb Verush@, ale mnoho mých dalších Sb ho má na blogu také. Málo kdo by mu odolal. a ted se dostávám k hodnocení, určitě je to myslím jeden z těch povedenějších!! Plno úžasných scén, které jsou někdy až tak krátké, že skoro nic nepotřehnete! Ale je kouzlený, nijak enumím obhájit proč se mi tak líbí, každý by v něm měl najít to kouzlo. Určitě ho můžeme hodnotiti kladně protože je to přece jen TEN poslední trailer k HP sérii, a toho je mi velmi líto, ale všichno víme, že to dál pokračovat nemůže! A tak si ho vychutnáme takový jaký je, film i trailer! =) A tady je už video!

Kdyby se něco porouchalo(znáte YouTube, pořád ty videa mažou) tak odkaz tady:
http://www.youtube.com/watch?v=mObK5XD8udk&feature=player_embedded

Překlad:
lord Voldemort: Harry Pottere, bojuješ statečně. Ale nenech své přátele, aby za tebe umírali, místo toho, aby ses mi postavil.
15.ČERVENCE (u nás 14.července.2011)
JENOM JEDEN PŘEŽIJE
lord Voldemort: Přijď dnes v noci za mnou a čel svému osudu.
Oliver Wood: Pojďte!
Ron Weasley: Můžeme to skončit!
Harry Potter: Nikdy jsem nechtěl, aby pro mě někdo z vás umíral.
Harry Potter: No tak, Tome, pojďme to skončit, jak jsme začali. Společně!
VELKOLEPÝ ZÁVĚR CELOSVĚTOVÉHO FENOMÉNU
?: Harry!!!
lord Voldemort: Jenom já mohu žít věčně.
Ginny: Nééé!!!
HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI: ČÁST 2
DOKONČETE CESTU VE 3D 15.ČERVENCE (u nás 14.července)

Děkuji stránce stupefy.blog.cz! Překlad je její práce!
Evi..xx

Volnost u konce!

27. dubna 2011 v 18:51 | EviTeri |  Evi píše
Ahojky, tak dneska byl další z volných dnů. Problém je v tom, že to byl ten poslední! Zítra nám zase začíná


škola, po dost dlouhých prázdninách ikdyž mě připadaly krátké. Dneska jsem si s kámoškou vyjela na menší výlet do blíže neurčeného města =)
Odeslala jsem žádosti o autogramy a to konkrétně: Maggie Smith, Alanovi Rickmanovi, Jamesovi a Oliverovi Phlepsovým a Tomovi Feltonovi. Řekněme že je to můj koníček doma jich mám už 5, ale přesto jsem v srpnu 2010 posílala asi 10 dalších, žádná odpověd. Dopídila jsem se k závěru, že jsem do zpáteční adresy nenapsala Česká republika. A tak jsem tyhle 4 zkusila znova!! Držte mi palce at to vyjde! Za radost když dostanete dopis a je tam Anglická známka!!...=D
Dnes se mi stala jak sjem si zpočátku myslela internetová pohroma, nakonec to není tak hrozné! Každý máte asi svoje záložky v oblíbených položkách, vlevo na obrazovce! Ano my jich jako rodina máem spousty takže každý z nás má svou složku, a o to tady jde. Dnes jsem přišla na internet jako vždy jsme si chtěla rozklikat tisíc panelů...a nikde nic..moje složka asi ze 60 odkazy na nejoblíbenější stránky a blogy je FUČ!! =( Co nadělám....ale s tím se přeci dá žít! Náladu mi pozvedne logo McDonaldu, tam se dá někdy tak dobře najíst!! =) Ale nic se nemá přehánět!! =D
Evi..xx

Jaro na louce!

26. dubna 2011 v 9:55 | EviTeri |  Evi píše
Chtěla jsem aby to byl poetičtější název, ale tu louku berte jako naši zahardu! Fotky jsem fotila asi tak před týdnem =). Není to nic moc, zatím jsem začátečník =D
Tulipán..=)


Taky tulipány tady je jich víc!
Další kousek z naší zahrádky!Pampeliška, myslím celkem dobrý přiblížení ne? Makro to je něco!A nakonec já!
Doufám, že se Vám aspon nějaké fotky líbily. Fotky jsem vkládala do článku a byly strašně velké, myslím si že se změnší v blogu ale nejsem si jistá, proto se omlouvám za případnou gigantnost fotek!! =)
Evi..xx

Šikana Emmy

25. dubna 2011 v 19:44 | EviTeri |  Emma Watson - Hermiona Grangerová


Herečka Emma Watson (21) byla obětí šikany! Zřejmě to byl hlavní důvod, proč britská herečka, známá svou rolí Hermiony z filmu Harry Potter, přerušila studia na vysoké škole.
Zahraniční zdroje tvrdí, že Emma Watson opouští Brown univerzitu, protože je obětí šikany. Spolužáci se jí prý neustále posmívali a dělali nemístné poznámky.

Emma totiž ve filmu o čaroději Harrym Potterovi hraje velmi chytrou studentku a kouzelnici Hermionu. Její hláška z filmu "Tři body pro Nebelvír!" se tak ozvala pokaždé, když Emma dobře odpověděla na nějakou otázku učiteli.

Emma si za filmy o Potterovi vydělala až 16 millionů dolarů. Do konce života by tak nemusela nic dělat a jen si užívat života. Spolužáci ji zřejmě závidí, proto není mezi ostatními v oblibě a na hodinách si z ní utahují. Emma si tak dává na nějaký čas od školy pauzu. Avšak odchod ze školy odůvodňuje tím, že se chce opět věnovat natáčením filmů.
Tento článek vydal blesk.cz 22.4.2011. Já jsem ho zkoukla u mého SB EW*.
Myslím si, že je to opravdu hrozné, ale vemto v potaz že článek vydal bulvární časopis!!
Zdroj: blesk.cz

Velikonční prázdniny..

25. dubna 2011 v 19:26 | EviTeri |  Evi píše
...ty byly snad jako každý rok velmi povedené, ale letos myslím si ještě víc. Opět jsme na svátky nezůstali


doma, ale vyrazili letos na Jižní moravu. A vzali jsme si s sebou kola! Jeli jsme v pátek a ráno a vrátili se dnes někdy kolem páté odpolední. Můžu říct, že bylo opravdu krásné počasí, všechno okolo kvetlo. Někdy bylo až moc velké vedro. Kde jsme všude byli? Plno míst jsme objeli na kolech, ale některá i autem. Tak třeba Lednický areál, Strážnice, Baťův kanál, Veselí nad Moravou, Staré město(u Uherského Hradiště), Kyjov, Bukovanský mlýn, Milotice, Buchlovice, Buchlov. Byli jsme ubytovaní v jednom jakoby penzionu v Osvětimanech. Měli jsme tam svůj apartmán. Kolik km jsme našlapali? Nevím to přesně ale zhruba 70km, není to extra moc, ale na to že na kole moc nejezdíme tak podle mě je to dobrý!

První odstavec vysvětluje to, že jsem na pondělí nebyla doma. Tudíž mě nikdo nemohl vymrskat =D. Hned když jsme přijeli, doma bylo plno balíčků pro bráchu od všech známých ikdyž nikoho nemrskal, nespravedlnost si říkám! A jak jste vy prožily Velikonoční svátky? Já jsem vážně ráda, že můžu vždycky odjet, čím jsem straší, tím mi to připadá trapnější! =)
Pokud v našem foťáku najdu nějaké ty fotky a budu schopná je stáhnout do počítače, tak se tu určitě nějaké objeví! Tak si užívejte poslední hodiny svátků! Já ne, já budu doma ještě celé úterý, an škole máme totiž přijímací zkoušky(přímačky) a tak je zavřená...ach já ten gympl miluju! ♥
Evi..xx

video na iDNES a další

20. dubna 2011 v 15:22 | EviTeri |  Harry Potter a Relikvie smrti čast 1
Dnes se objevila na internetu zase jedna novinka. Ono jich je každý den aspon tak 5 ale mě zaujmou

vážně jen některé! a musím říct že jej jich málo, ty které mají názvy v angličtině jako například: " Ten řekl tomu...a ten udělal video", "fotka pro brtiský deník" a nebo "photoshot..". No tak přesně tyhle nesnáším, a také mě nebaví shánět jejich překlad atd. Ale článek nepíšun proto abych se vymlouvala na to jak všechno nesnáším! Zpátky k novince! A tou je čerstvé video an iDNES.cz, ano na českém infromačním serveru. Divíte se, že není an Youtube? To já taky, ale nebojte za nějkaou dobu tam určitě bude! A o čem video je? Jeho název je Harry Potter on the road (Harry Potter na cestě). Jde vlastně o záběry ze zákulisí a dohromady i ty z filmu, ke kterým herci ale i scénaristi a řežisér, doplnují informace jak se natáčelo a vysvětlují pro vybírali na natočení jednotlivých scén zrovna taková místa! Video má 20minut já jsme na něj narazila na blogu www.reducto.blog.cz, hned jsme se an něj podívala a musím říct že mě nadchlo! Je sice celé v angličtině, ale nikdo nezapoměl na titulky! Doporučuji se na něj podívat! A kde že ho najdete?? Odkaz přímo tady:

Pod videem v článku objevíte ikonu s názvem Hrajte o DVD s Harrym Potterem....
Samozřejmě jsme klikla, vyskočily na mě podmínky soutěže! Nevím jak jsem udělala takové rychlé rozhodnutí! Ale protože chtěli registraci na iDNES.cz ,aby jsem se mohla zapojit, tak jsem se zaregistrovala abych tedy mohla soutěžit o DVD, no co bych neudělala že? Kdybyste také někdo chtěl třeba vyhrát DVD můžete se vyplnit 3 soutěžní otázky. Jen je trochu nevhodné a zdlouhavé, že musíte být na iDNES.ce registrování!

Tot z novinek dnešního dne asi vše, chtěla bych Vám popřát krásné Velikonoční prázdniny! Já ve čtvrtek
odjížím a vracím se až v pondělí a tak tu nebudu..ale pokusím se přednastavit nějaké články! Dnes k nám přijede babička a je tak nádherně, že mě napadlo, že bychom šli ven. A já vezmu můj a bráchův foták (máme ho dohromady) a zkusím své fotografické umění. Protože to sluníčko, o to se chci podělit. Pokud teda některé z fotek nebudou na spálení, určitě je sem hodím! Vzkaz pro vás: Úžívejte si, jak jen to jde!!!

Evi..xx

Narozeninová videa Emmy!

19. dubna 2011 v 14:47 | EviTeri |  Emma Watson - Hermiona Grangerová
Po dlouhém slibování konečně vkládám video s Emminou zprávou k narozeninám. Sice narozeniny měla už v pátek tedy 15.4. ale i tak ji tedy přeji. Všechno nejlepší Em!! ♥ Video jsem zhlédla(možná mám tohle slovo špatně, ale na češtinu ted vážně nemám náladu) u mého SB Hermionky a odtud jsem si také půjčila překlad videa. A ted už je nařadě slibované video:


Překlad:
Ahoj všichni,

Jen v rychlosti bych vám chtěla poděkovat za všechna ta úžasná přání a dary k narozeninám, které jste mi poslali. Jsem ohromena stálou podporou vás všech. Znamená pro mmě opravdu mnoho, a proto děkuji.
Dožít se 21 let je významnou příležitostí pro každého, a zdá se, že to bude docela milník.

Dokončila jsem svůj první rok studia na univerzitě Brown. Jsem si jista, že jste všichni viděli v listopadu film Harry Potter a Relikvie smrti. Natáčení finální epizody Harryho Pottera se nachýlilo ke svému poslednímu dni, a byl to neuvěřitelný zážitek pro všechny zúčastněné.
Moje druhá fair trade kolekce pro People Tree vyšla v únoru, a v březnu byla do prodeje puštěna řada oděvů navržených mnou a Albertou Ferretti. Byla to skvělá zábava, pracovat s tak úžasnými lidmi, a letos mám opět v plánu pokračovat v práci s mojí zamilovanou módou, a to jako ambasadorka pro Lancôme.

Jinak jsem se také připravovala na zahájení natáčení filmu The Perks of Being a Wallflower. Memohu se dočkat, až začnu na tomto snímku pracovat, a těším se na nové výzvy.
O svých narozeninách se těším na čas strávený se svými přáteli a rodinou. Ještě jednou děkuji za veškerou vaši podporu.
S láskou,
Emma xx
Nějaké ty bonusky..najdete v celém článku..=)

O3.A do toho!!!

16. dubna 2011 v 15:41 | EviTeri |  Evi píše
Pokud máte svůj profil na facebooku, víte, že se tam objevili hlasovací stránky thejlak....(nebo tak nějak)..=D a všichni šílí tím že vytvářejí různá hlasování..=D..a ani já jsme nezůstala po zadu a vytvořila sjem pro anši třídu hlasování..=) tak kdybyste měli chut..můžete hlasovat tady:

pro O3.A http://thelajk.info/voting/2357/o3.a-vs.-o3.b/a

Děkuju mockrát...=)..kdybybste potřebovali..tak taky kdyžtak zahlasuji..=) nebo spíše kliknu na Páči sa mi..=)..(stránky jsou totiž ve slovenštnině)
A mám tu jednu zptávu že Emma ke svým 21 narozeninám opět zveřejnila video, kde nás zdraví..má asi 1:01..=) a zveřejním ho i s překladem..až budu mít chvilinku čas..=)
Evi.xx

DVD a Blu-ray právě v prodeji!

15. dubna 2011 v 14:55 | EviTeri |  Harry Potter a Relikvie smrti čast 1


Tak a je tu jedna novinka z Harry Potter světa!! A to docela velá novinka..Dnes je totiž slavné datum
pátek, 15.4.2011
Kdy na český trh přicházejí DVD, a Bly-ray disky s předposledním dílem Harry Potetr série a to Harry otter a Relikvie smrti 1.část!!!

Je tam plno bonusových materiálů a dobrá kvalita..=)
Podle zdrojů Reducto.blog.cz prý přibližná cena 399,- kč..já přemýšlím že si ho koupím..ikdyž se budu muset hodně přemuluvit...abych se vzdala tolika penež..=)..
a co vy? Koupíte si ho?