Květen 2011

Notebook na klíně, zachumlaná v posteli, chatující s přáteli! Nádherná představa! :)

31. května 2011 v 19:20 | EviTeri |  Harry Potter a Relikvie smrti čast 1
Ahojky všichni!
V tomto týdnu jsme velmi zaneprázdněná, studiem! :D Neboli prostě se musím učit píši hned několik čtvrtletek! Není to nic příjemného, ale budu to mít za sebou.

Této informaci bych ráda věnovala celý článek, ale je to asi zbytečné! Když jsme tak seděli u oběda mamka začala navrhovat, že 15 narozeniny jsou velké. A že pokud by rodina byla ochotná přispět, tak by mi mohli koupit notebook, tatka k tomu nic moc neříkal! Takže to vypadá celkem dobře! Neumím si to představit, bylo by to úžasné :) Měla bych ho asi o 8 měsíců dřív!

Když už jsem v tom radostném rozpoložení, na blogu snapeova.blog.cz jsem objevila fotky Emmy v Pittsburgu, kde natáčí svůj nový film!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A také se na internetu objevil plakát se Severusem Snapem, k poslednímu filmu:
Poslední film se pomalu ale jistě blíží! Novinky říkají, že je hotový už i soundtrack k filmu, a myslím si že se máme na co těšit! :)

Říkala jsem si, že je ted dobré téme týdne: "POHÁDKY" A že bych konečně mohla napsat další kapitolu povídky Nováčci do kouzelnického světa! :) Celý víkend oslavuji narozeniny svých blízkých duší, ale snad si udělám trochu času :)
Evi..xx

Emma Watson: Rozhovor pro Vanity Fair Italia

29. května 2011 v 17:34 | EviTeri |  Emma Watson - Hermiona Grangerová
Na blogu Claire www.pro-mudly.cz jsme narazila na rozhovor s Emmou Watson, která je jak víte mou oblíbenkyní, mým vzorem ale taky úžasnou herečkou a modelkou! :) Rozhovor pro italský časopis-Vanity Fair Italia. Em řekla něco o svém dnešním životě, poutu k Paříži, Harry Potterovi a o dalších věcech!
Titulek časopisu:

- Jaké to je být zpátky ve městě, kde jsi se narodila?
V Paříži vždy pociťuji nostalgii. Moje druhé jméno je Charlotte a část mé rodiny tu pořád žije.
- Kde jsi vyrostla?
V Marais, ale tehdy to nebylo takové, jaké je to dnes. Otec mě tam vzal na večeři, ale bylo to úplně jiné místo.
- Měla jsi klid?
Bylo to klidnější než v Londýně. Zastavovali mě jen turisté. Pařížané se sami cítí trochu jako celebrity, takže se se mnou nefotili.
- Je to kvůli tvému francouzskému původu, že tě Glamour UK jmenoval nejelegantnějším ženou na světě?
(Smích). Možná. Mám ráda módu. Můj styl je mix dvou věcí - být vkusná bez snahy vyhledávat pozornost za každou cenu. Miluju jednoduché věci. Pár doplňků a ne mnoho make-upu.
Pokračování v celém článku!

Svoji budouctnost máte ve svých rukuou!

28. května 2011 v 12:53 | EviTeri |  Ostatní & Blog
Budouctnost! Co to vlastně je? Je to něco co bude, čím budeme procházet a pokud víme oč půjde můžeme se na ni připravit. Není vždy dobrá ale nikdy nemusí být špatná! Ale to záleží na nás, jakou ji chceme mít. Můžeme se rozhodnout jestli bude dobrá či zlá! Může být jakákoli, ikdyž tomu možná ted nevěříte! Ano nevěřit je ta největší chyba, kterou můžete udělat! Protože pokud nevěříte nečemu co chcete, jak to k sobě potom přivoláte? Jiný způsob než přivolat věc kladnými myšlenkami snad ani neexistuje. Zamyslete se čím chcete být, co chcete v životě dokázat. A můžete nad tím přemýšlet pořád dokola, ráno, přes den ale i v noci. Čím častěji na to budete myslet, tím dříve se váš sen stane skutečností! Stačí věřit, v sebe samého!
Evi..xx

Pozn.) Odkud vzešla tato slova? Není to jen z mé hlavy! Četla jsem knihu Tajemství pro mladé od Paula Haringtna, a hodně jsme si z ní vzala! Určitě Vám ji doporučuji. Polde knihy Tajemství vznikl i stejnojmený film, který také doporučuji! :)

Nazdar v září...►zmrzlina, přítelství, sranda a láska

25. května 2011 v 16:49 | EviTeri |  Evi píše
Ať je článek oživen nějakým pěkným obrázkem :)....


Školní rok skoro vrcholí a všichni spěchají aby dohnali nedostatky. Učitelé narychlo připravují testy aby měly pro závěrečnou klasifikaci dost známek! A studenti se na tu lavinu šílených zkoušek a testů připravují ve dne v noci! :) Nevím sice jak je to s ostatními, ale já jsem, můžu říct dost pilná a ve škole velmi. A jelikož jsem na gymplu, tak to není nějak moc divné, že se na každý test pořádně učím! Zrovna já, která toho má za celý týden vždy tolik, mám potom jedny z nejlepších vysvědčení..ale to už bych se zase nevědomky vytahovala.

Potom dnešním šíleném koloběhu: konstrukce množin,opakování o občanské výchovy, nudná a vyčerpávající cívka, will/going to aneb jak vyjádřit budoucí čas, úvahy na téma zlozvyky a písek všude alias skok do dálky. Jsem se ocitla konečně doma a dopřála si trochu klidu...dala jsem si křeslo na dvůj a opalovala se, k tomu popíjela Frappé(ledové kafe, vlastní výroba) a babička mi donesla jahody. Ale nebyla bych správná studentka, kdybych si k tomu nevzala ještě sešit..tak tedy s nervovou soustavou na klíně jsem se pokoušela pochopit, né moc logické zápisy naší paní profesorky :)

Už nám zbývá jen pár dnů do letních prázdnin! :) No není to báječné?..:D Zanedlouho se mé plány na božské prožití prázdnin stanou skutečností :)

PS: Napadlo mě napsat článek o Googlu :D myslíte, že je to dobrý nápad? Přečetli byste si ho rádi? :D Nečekejte něco super extra dlouhého jen můj krátký názor, který se pokusím nějak vtipně podat :)

Odpad z menu!

23. května 2011 v 9:00 | EviTeri |  Ostatní & Blog
Rozhodla jsme se pročistit menu a tak jsem "vyjmula" ikony fanklubů HP, kterých jsem členem! :) A tady je vkládám abych se na ně měla jak dostat! :)

FANKLUBY
Potter Web CZ - Harry Potter FansklikKdybybste měli někdo náladu, můžete na některé z těchto blogů kouknout! :)

Home sweet home...

22. května 2011 v 19:58 | EviTeri
Home sweet home..
Ano, ano tenhle slogan (nebo co to je) je více než pravdivý! Asi jste pochopily, že už zase sedím doma u našeho počítače! :) Na turnaji jsme obsadili zlaté 1.místo! :)

Jak možná už víte, Em právě v těchto dnech natáčí v USA svůj nový film Perks of Being a Wallflower. Kde si po jejím boku zahraje Logan Lerman. Kterého znáte z filmu Percy Jackson-Zloděj blesku. Anajde se tu i něco pro příznivce upírů, ve filmu uvidíte herečku Ninu Dobrev z The Vampire Diares.

A nazávěr, nějaké fotky Em z natáčení filmu..(www.reducto.blog.cz)


PS: Chystám se trochu poupravit menu, aby bylo přehlednější..myslím, že celá stránka bude vypadat lépe a upraveněji! :)

Pohled do budoucnosti...

20. května 2011 v 15:28 | EviTeri |  Ostatní & Blog
Přemýšlely jste někdy co bude s Vašim blogem dál?
Ted mluvím hlavně k těm, kteří mají blog o Harry Potterovi.

Po premiéře Relikvií smrti 2.části, už se na webu budou objevovat možná tak nějaké fotky z premiér atd. Pár měsíců budou přibývat ještě nějaké informace, ale potom šmitec, konec! Nedovedu si to představit, už tolikrát jsem přemýšlela jak to bude dál..

Mánie pomalu vymizí, ale co bude s blogy zaměřenými na Harryho? To je velmi odlišné..
Já taky zatím moc nevím o čem blog bude..ale slíbím, že ho určitě nezruším! Spíše udělám z věcí o Harrym jen jednu rubriku a ostatní bude všechno co mě napdane! :) Doufám, že i tak budu mít stále tolik příznivců, jako s blogem o mé oblíbené Potter sérii :)

A ted skok z téměř daleké budoucnosti do té víkendové..doma se objevím zase až v neděli odpoledne..takže žádná sláva..:( Ale další víkendy si už konečně budu válet šunky, bud doma nebo bude mít kamarádka i mamka oslavu..:D

Oni sami by měli chodit do školy...

19. května 2011 v 17:07 | EviTeri |  Evi píše
O kom je řeč? Přece o našich učitelích neboli profesorech (název na gymnáziu ale většinou všichni říkají učetel a ne profesor). Nebojte záměr tohoto článku není v tom vysvětlovat Vám kdo je profesor a kdo učitel. Spíš kdo je profesor a student!

Když se kouknete ke mě do diáře, uvidíte snad na každý den nějakou písemku. A nemluvím o malých testech ale začínají se množit ty poslední závěrečné nebo jak se tomu říká!

Ale jelikož mám celý červenec napráskaný volejbalem a svou (možná budoucí) volejbalovou kariérou, a nebudu ve škole, tak musí mamka oběhnout všechny učitele a nějak jim oznámit to že si s uzavřením mých známek musí pospíšit!

A jak tak počítám zjištuji, že jako student mám asi 14dní k uzavření svých známek!
Profesoři by měli žáky učit, ale já to vidím trochu jinak! Oni se pokoušejí, ale my to nějak nevnímáme a proto nám to přijde jakoby se ani nesnažily! A přijde mi že učitelé nás chtějí dostat jen do stresu, protože o co jiného se oni vlastně snaží?? "Tak zítra si napíšeme test!" "Cože? Zítra? Jak se to můžu naučit?" Velmi častá reakce!

Když se nad tím zamyslím...Nadruhou stranu učitelé se při hodinách s námi přece taky učí!

Drát sem drát tam!

18. května 2011 v 14:12 | EviTeri |  Emma Watson - Hermiona Grangerová
Vypadá to že nás blog.cz vyslyšel a opravil chybu, která způsobovala, že nešly ikony a obrázky :)
Dnešní den vypadal pochmurně v češtině učitelka blábolila něco o češtině jako jazyku a bzlo to dost nudné, něco jako nářečí a takhle! Naštěstí mi jedna novina zvedla náladu není to teda moc novinka ale já ji objevila až ted!!

"(co to sakra už dneska je s mýma překlepama)"

Em napsala na svůj Twitter 12.května!

"Had such an amazing time in Paris with Lancome! Soon to start filming Perks of Being a Wallflower - can't wait! Hope everyone's ok xx"

Překlad od amatéra (to jsme já): Strávila jsem úžasný čas v Paříži s Lancome! Brzy začnu natáčet film Perks of Beign a Wallflower-nemůžu se dočkat! Doufám že jste všichni v pořádku xx

Moje spolužačka, spolusedící a taky velká kamarádka bude mít narozeninovou oslavu a já pro ni dělám takovej dárek. Doufám, že se to bude líbit! :) Ráda bych napsala o co jde, ale kdyby se to dozveděla nebylo by to překvapení. Znáte to! :)

Někde jsem viděla už nové fotky z natáčení "Emmiho" filmu Perks of Beign a Wallflower, tak je sem taky můžu přidat. Na film se vážně moc těším, o čem bude zatím vůbec netuším. Ale i přes to je tam přece Emma!

Jednou z mých špatných vlastností, že plýtvám časem, nebo ho mám málo? Radši to nebudu rozebírat vím že bych se dotoho zapletla. Po dlouhé době si chci stáhnout nějakou hudbu do mobilu, mám v počítači natažené dráty, ale co stáhnout? Máte nějaké tipy co právě posloucháte? :) Byla bych za ně opravdu ráda! :)
Evi..xx

Books, depresion and faith

17. května 2011 v 9:38 | EviTeri
Po asi pěti dnech nevidění počítačové obrazovky! Najíždím na stránku blog.cz do kolonky píši jmémo a heslo, objevuje se mi Nový článek a já pořád přemýšlím čím začít tento článek o to ještě ani nevím o čem. Sedím v počítačové učebně ve škole a právě zvoní, vím že za minutu je tu učitel a všechny aktivity budeme muset ukončit, jak on říká! Aspon že už jsem měla svou prezentaci o Harry Potterovi a byla úspěšná pamatujete jak jsem doufala že mě PowerPoint nesní? Ano, to je ona! :D Snad za celý den přijdu na něco o čem by bylo smysluplné psát.
Áá...Asi každý bloger vidí, že mu na blogu nejdou obrázky a ikony. Mě samotnou to hodně štve, jak mám asi navštívit po dlouhé době mé oblíbené blogy, když v menu nejsou jejich ikony. Vím že blog.cz toho má asi hodně, ale takové výpadky jsou šílené a omezují hodně blogerů. Počkat..jakpak hodně..přece všechny blogery! Ale my nemáme moc možností..jen jednu a to doufat a věřit že se to brzo spraví!

Vidím že hitem na blozích se stává uveřejnovat knihy, které právě čtete nebo jsou vašimy oblíbenými. Neřekla byhc že jsme velký čtenář ale když je kniha dobrá a čtenáři ji chválí, ráda si ji přečtu. Sama moc nerada hledám knihy proto bych si od vás chtěla přečíst nějaké typy na určité knihy :)

Za chvílí zazvoní an přestávkua já zjištuji že je 17. a já jsem ve třídním výkazu 17. a jen věřím a doufám že mě nevyzkouší! :)

At už si myslíte, že něco dokážete, nebo nedokážete pokaždé budete mít pravdu!