Červen 2011

O co vlastně šlo? POTTERMORE

29. června 2011 v 21:36 | EviTeri |  OSTATNÍ ze světa HP
Určitě jste se jako fanoušci Harryho Pottera, odněkud dozvěděli o Pottermore!

Co to teda vlastně je? Po přečtení plno různých vysvětleních na plno různých stránkách!
Dospěla jsem k jediné myšlence, kterou vám sdělím!

Jde o něco jako internetovou síť, kde se můžou přihlásit fanoušci z celého světa!
Od října 2011,kdy bude program plně spuštěn budou moci mezi sebou komunikovat!
Už teď je možné napsat svůj mail, na který vám budou posílat nové informace, pokoušela jsme se o to a hlásilo mi to ERROR :( škoda!

Tak teď zbývá jen doufat, že se stránky třeba přeloží do češtiny a budeme z toho mít stejný požitek jakoé angličané!

Do premiéry zbývá už vážně málo dní! A jak mám zprávy od kamarádky z Londýna(která se tam jela dívat na Wimbledon), kupodivu neviděla žádné reklamy na poslední úchvatný díl Harry Potter ságy! :(

Tak uvidíme, jak se to vyvrbí!! Ale na premiéru se těším jak ještě na žádný film v životě! A zárověn jsem taky pěkně smutná z velkolepého KONCE! :(
Evi..xx

Skladby k HP7:2.část

28. června 2011 v 11:06 | EviTeri |  Harry Potter a Relikvie smrti čast 1
Na webu s novinkami o Harry Potterovi (www.potterweb.cz), se objevil odkaz na webový eshop, kde si můžete zakoupit CD se skladbami k HP7:2.části!!

To ale není všechno...

..nejúžasnější na této stránce je, že si skladby můžete psolechnout! Ne teda celé, ale jen ukázky! I tak to stojí za to! :) Některé jsou jemné pomalé, plné očekávání, a najednou přijde vlna hrůzy, chladu, zuřivosti!! :) Je to vážně ÚŽASNÉ!!

Last school day..

27. června 2011 v 19:45 | EviTeri |  Evi píše
..tak dneska jsem si úspěšně došla, pro ještě úspěšnější vysvědčení :D!! Čekala jsem čtyři 2, ale nakonec jsme měla jen tři! Paní učitelka z češtiny mi i přes mé prosby, abych dostala 2, mi dala 1! :D Po první hodině, kdy jsme teda vysvědčení dostali, jsme šli s kámoškama do cukrárny a nacapli jsme se sladkým tolik, kolik se toho do nás vešlo :D (obrazně)

Domů jsem se s mamkou dostala až kolem poledne, najedla jsme se a vyrazila s kámoškou na nehty!


Na ty akrylový, červenec je jediný měsíc v roce, kdy nehrajeme volejbal, a tak to nebude vadit! zašli jsme do takového toho American Style Nails (jsu to ťamanské studia), obsluha v podobě malých, šikmookých slečen, nám vůbec nerozuměla :D. Nechala jsem si udělat "francouzkou manikůru", jednoduše mi nalepila bílé nehty, přidala akryl a potom už jen brousila a něčím potírala :D
Výsledek: Jsou moc pěkné, jednoduché a elegantní, přesně jak jsme chtěla! :) Jen s tou délkou se budu muset nějak vypořádat! (Ani nevíte, jak bylo těžké napsat tenhle článek :D)
Evii..xx
P.S.:Připomínám kontrolu Sb!

Zápias/kontrola SB

26. června 2011 v 14:40 | EviTeri |  About Affs/Sb
Rozhodla jsem se, že udělám kontrolu spřátelených blogů! Vím, že jsem ji dělala Někdy v dubnu ano je to poměrně nedávno, ale poté mi mnoho blogů psalo, že si změnili blogy, přezdívky a já v tom mám binec! A tak Vás prosím kdo chcete být buď nadále SB nabo o nové SB napiště mi prosím sem do komentářů:
1.Přezdívku
2.Blog
3.Skupinu NORMAL,TOP,ELITE
(samozřejmě je to podle toho jak často mě budeš navštěvovat,
ale taky podle mě, které blogy si vyberu)
To je všechno nemá cenu psát, proč chceš být SB a kolikkrát budeš na můj blog chodit! :) Budu moc ráda, kyž se všichni zapíšete! :)

Zápis/kontrola trvá do PÁTKU 1.července 2011!!


Hry V. letní olmypiády dětí a mládeže

26. června 2011 v 13:38 | EviTeri |  Evi píše
Olmypiáda skončila a já už jsem zase doma! :) A ted už na delší dobu..konečně! :D Zítra jdeme do školy už jen pro vízo, protože nám spravují okna! A jsou tu prázdniny :D Školní rok uběhl tak rychle, že to není ani možné! V září už do devítky (ikdyž většina mých kamarádů a známých jde příští rok už do prváku,takže řeší nové školy a takové věci), zůstávám na stejné škole, takže jsem v klidu!


Olomouc se stala hostitelem V. (páté) letní olmypiády dětí a mládeže, a myslím si, že se toho ujala skvěle! Sportoviště jak v Prostějově, tak v Olmouci byla dobře zařízená, nikde nechyběly bufety a měli jste i možnost koupit si tričko s logem olympiády! :)


My volejbalistky za Olmoucký kraj, jsme v úterý po příjezdu měli krátký trénink! A poté jsme dostali oblečení od našeho kraje :D :D všichni jsme si předem objednali velikosti a hádejte co se nestalo...místo velikostí M a L, dovezli samá S :D Na ubytovnách, kterých bylo tak 5 vedle sebe! A ve kterých bydlelo tak 3000 sportovců, byly k dispozici asi 3 jídelny :), takže si představte ty fronty v jídleně :D

A jak jsme se umístili? Nakonec 5.místo, určitě jsme doufali v něco lepšího, ale vzhledem k tomu, že jsme byli v základní skupině až na 3.místě (postupovali první dva) a to jen o jediný set, neprobojovali jsem se nikam dál :( Ikdyž jsme na celé této olympiádě prohráli jedinný zápas! :)

Od dnešního chmurného a chladného dne by se měli následující 3 výrazně lišiti mělo by být slunečno a teplo! Jsme s kámoškou domluvené, že půjdeme do aquaparku :)
Evi..xx

Natáčení HP7-2.část

24. června 2011 v 10:49 | EviTeri |  Harry Potter a Relikvie smrti čast 1
Objevily se i nové fotky k Relikviím druhé části!
A jsou to fotky ze zákulisí natáčení filmu :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

 Jsou moc pěkné, všechny jsou vlastně z bitvy! :) Právě čtu HP7 (kupodivu poprvé) a na bitvu jsem hodně zvědavá! :)

Oficiální trailer k Harry Potter7:2.část

22. června 2011 v 10:40 | EviTeri |  Harry Potter a Relikvie smrti čast 1
Konečně máme možnost vidět konečný, oficiální trailer k Harry Potter a Relikvie smrti 2.část (je to opravdu dlouhý název).
Nebo zkráceně k poslednímu dílu Harryho Pottera! Jo poslední trailer je to smutné :( Přemýšlím, že bych udělala jeden článek jako galerii všech trailerů, at vidíme jak se měnily! :)
Slibovabý trailer je úžasný, strašidelný, emoční, cítíte divný pocit, že jste tam také uprostřed bitvy a musíte být pořád připraveni bojovat :DPottermore

21. června 2011 v 12:00 | EviTeri |  OSTATNÍ ze světa HP


V pondělí jsem na blogu snapeova.blog.cz, našla článek o Pottermore. Po tom co jsem tento název vyťukala do Gůglu mi vyjeli různé spekulace o tom co by to mělo být. Pokud najedete na stránku ..
www.pottermore.com
...zobrazí se Vám obrázek,který vidíte výše. Pokud kliknete na jednu ze sov, otevře se vám zvláštní kanál na Jůtůbu.
Kde je opět stejný obrázek, ale ještě k tomu se odečítají dny!
Nikdo netuší do čeho, je to záhada překlad textu v obrázku znamená: "Přijdu brzy, J.K.Rowlingová"
Takže nůžeme být jedině zvědaví! Nemůžu se dočkat co se za ten čas stane! :)
Evi..xx

Volejbalové prázdniny!

19. června 2011 v 17:46 | EviTeri |  Evi píše
Po dlouhé noční cestě autobusem jsem opět doma. A musím říct, že jsem velmi unavená, taková 11-ti hodinová cesta autobusem udělá své. A co teprve když celý týden před ní, makáte jak o život! To je pak úžasný pocit, když si lehnete do vaší postýlky :)


(fotka našeho campu)

fotky z videohry 5-7

19. června 2011 v 10:00 | EviTeri |  OSTATNÍ ze světa HP
Online jsou již první fotografie z nadcházející videohry LEGO Harry Potter roky 5-7 , což je pokračování úspěšné videohry LEGO Harry Potter roky 1-4, fotky byly zveřejněny tento týden na herním veletrhu E3. fotky , představují trio různě v Bradavicích a také na zastávce v prasinkách.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
snapeova.blog.cz