Emma pro Hello!

24. září 2011 v 18:13 | Evi |  Emma Watson - Hermiona Grangerová

Em Watson dělala nedávno rozhovor pro časopis Hello! O Emmině roli v Harry Potterovi a dalších jejích projektech (jako je modeling, melé roli v Týden s Marilyn, a roli v The Perks of Being a Wallflower). Em také diskutovala o svém smyslu pro styl, nedostatku zájmu nosit make-up a práci na parfému od Lancôme.

V celém článku najdete rozhovor s Emmou, několik otázek se mi podařilo přeložit, a ostatní tam najdete v angličtině! A také scany s časopisu Hello! s rozhovorem :)Na posledním scanu vidíme Emminu sbírku nepostradatelných věcí a na první pohled poznáme, že vše je od značky Lancôm, tudíž je zcela jasné, že s ejendá o reklamu :))

Hello! magazine: Chtěla jsi být vždy herečkou?
Emma Watson
: Když jsem byla malá, nechtěla jsme hrát, ale vždycky jsme milovala ty, kteří hráli. Hodně jsme recitovala, když mi bylo pět. Také jsme milovala diskutování a často jsme bývala v divadle. Takže dalo by se říct, že jsme vždycky milovala hraní.

Stala jsi se slavnou v 11, když byl zveřejněn první díl Harryho Pottera. Veděla jste hned, že se budeš před kamerou cítit jako doma?
Emma: Myslím, že když jste mladý neuvědomujete si strach. Máš důvěry k mládí, takže nemyslíš na nervozitu tak moc. Měla jsem štěstí, pro mě to bylo přirozené. Moc si nevzpomínám na život, kdy jsemnebyla slavná, takže je těžké přemýšlet o tom, jak se změnil. Opravdu jsem nepoznala nic jiného.

As an actress, you were constantly judged by others. How do you cope with that?
Emma:
Honestly, sometimes I don't - it's very hard, but I suppose I just try. That's one of the reasons why schooling is so important to me - because i get a lot back fro musing my brain, which means I don't just feel valued for the way I look. That has been one of the great luxuries of playing Hermione - she's not just a pretty face.

Řekni nám něco o Hermioně, ta role ti změnila život...
Emma:
Hermione was my literally heroine. She is such a great character and a wonderful person, so I feel incredibly privileged to have played her and to have started my career in the way I have. And now Daniel Radcliffe and Rupert Grint are like my brothers.
Hermiona byla moje hrdinka doslava. Je velkou postavou a báječným člověkem, takže se cítím neuvěřitelně štastně, že jsme ji mohla hrát a začít, tak svoji kariéru. Dan a Rupert jsou teď jako mí bratři!

You have two films coming out. Tell us about them...
Emma:
In My Week with Marilyn, I play a wardrobe assistant on Marilyn Monroe's last big film. It's a stellar British cast with a really great director (Simon Curtis). In Perks of Being a Wallflower, I play a girl who has had a difficult childhood and a hard time growing up and is desperately trying to turn her life around. She's not been treated well by guys and has been made to feel worthless. I feel really compelled by her story and her struggle to find belief in herself.

Who would you most like to work with?
Emma:
I would love to work with directors Baz Luhrmann, Guillermo del Toro, Richard Curtis and Darren Aronofsky. In terms of actors, I love Philip Seymour Hoffman, James McAvoy, Cate Blanchett and Helen Mirren. I'd love to do some Shakespeare one day and play Juliet or Ophelia.

Jaké je tvé motto?
Emma:
Já nevím jestli nějaké mám, ale využívám, každou řpíležitost, která se objeví a žiji každý den naplno!


snitchseeker.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Claire Claire | Web | 25. září 2011 v 16:55 | Reagovat

krásné fotky :-)

2 stupefy - sb stupefy - sb | Web | 27. září 2011 v 18:41 | Reagovat

zajímavé :-)

3 Claire Claire | Web | 27. září 2011 v 19:37 | Reagovat

zajímavý rozhovor :-)

4 Hermionka your Aff Hermionka your Aff | Web | 29. září 2011 v 15:52 | Reagovat

miluju tenhle rozhovor:D!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama