Listopad 2011

Emma 26.11.11 v Londýně

30. listopadu 2011 v 15:18 | Perergin-Evi |  Emma Watson - Hermiona Grangerová
Pátrala jsem po novinkách a našla novou fotku Emmy Watson. Jsou z 26. listopadu tohoto roku. Fotka je z Londýna z Covert Garden, takže můžeme předpokládat, že je Emma na procházce nebo jde někam se školou.


Em má na sobě šedý kabát, barevnou "huňatou šálu, ta se mi moc líbí. Říkám si , že něco takového ybhc si měla opatřit než pojedeme se školou do Vídně na trhy, je tam prý dost velká zima. Riflové šortky, a pod nimi má černé punčochy, o této módě mi zrovna říkala má babička, že se to nosí. Kdybych měla černé punčochy, které jsem přestala nosit asi před 3 roky, tak by šla tahle kombinace použít. A Nakonec jsme si nechala boty, i přes velkou zimu, jde Em jen v balerínách. Nevím proč ale připadají mi jako piškoty!
Tyto fotky mám z : emmawatsonfan.net
Evi..xx

Poslední Harry na DVD a Blu-ray už 1.prosince

27. listopadu 2011 v 22:04 | Perergin-Evi |  Harry Potter : OTHERS
Na webu snitchseeker se objevily další zajímavé informace. Sice už je pozdě večer a navíc neděle, ale přesto jsem si musela nějaký článek přeložit.

Dozveděla jsme se, že uveřejnění nového Harryho Pottera a Relikvie smrti 2.část na DVD a Blu-ray proběhne 1.prosince, slavném, luxusním domě Harrod v Londýně. Svou účast potvrdili herci jako Mark Wliams, Jessie Cave, James and Oliver Phelps, and Warwick Davis!


Dále jsem objevila video, kde je opět rozebíráno natáčení slavného polibku Rona a Hermiony v Tajemné komnatě. Video je složeno s nepovedených záběrů, které jsou ukončeny výbuchy smíchu. A komentářů Ruperta, Emmy a Davida Yatese.
Evi..xx

9.kapitola

23. listopadu 2011 v 15:23 | Perergin-Evi |  Moje povídka!!!

Další ráno šli holky na snídani se spolužačkami z pokoje, Will s Charliem už je čekali na snídani. Natalie s Katie si sedly vedle Emmy a jejích spolužaček, naproti Willa a Charlieho. Will seděl s rozloženou učebnicí Dějin čar a kouzel a kousal do rohlíku.

Prosincové ELLE v Česku

21. listopadu 2011 v 14:59 | Perergin-Evi |  Emma Watson - Hermiona Grangerová
Určitě si vzpomenete na články ohledně Emmy v listopadovém díle anglického módního časopisu Elle. Já české vydání vyhlížela už od konce října, nic jsem neobjevila, a tak jsem to vzdala. Před týdnem si tak jdu Albertem a koukám na časopisy a tam nové porsincové Elle s Emmou na titulní stránce, přestože stálo 99,- jsem si ho koupila.


1 rok uplynul od PREMIERI Relikvie smrti I

19. listopadu 2011 v 20:29 | Lexi |  Harry Potter a Relikvie smrti čast 1
Přesně dnes před rokem byl do kin vpuště předposlední díl celé sagy Harryho Pottera a to HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI ČAST I. A jak to vlastně bylo?

S adaptací Harryho Pottera to vždy bylo velmi těžké. Někomu vadily škrty v příběhu, někomu naopak až moc doslovná věrnost a někomu to bylo úplně šumák a ještě doteď považuje Ohnivý pohár za nejlepší díl celé ságy. Několik let se čekalo, zda-li už konečně bude pokořen třetí díl od Cuaróna, ale i po fantastické pětce si stále Vězeň z Azkabanu udržel své prvenství. Nemá smysl chodit kolem horké kaše. První část sedmého dílů o brýlatém čaroději nasazenou laťku nepřekonala, za což ale může rozpůlení děje, kterému tím pádem chybí "dech beroucí" závěr, po jehož shlédnutí si na film zajdete do kina klidně ještě desetkrát. Díky nápadistosti Yatese a, poprvé v celé sáze, i absenci Klovesovy scénáristické vaty má ale opět Harry Potter šanci stát se tím, čím vždy v roce své premiéry byl - největší kinematografickou událostí.

Animace herců

19. listopadu 2011 v 8:58 | Lexi |  Ostatní HERCI
Krásné animace Ruperta Grinta, Dana Radcliffa, Toma Feltona, Evanny Lynch, Emmy Watson a Bonnie Wright.


3. kapitola - Někdy je pravda pro přátele těžká

19. listopadu 2011 v 8:49 | Lexi |  Poslední kapka a jak dál - by Lexi


3. kapitola - Někdy je pravda pro přátele těžká

Všichni tři se na mě podívali. Podle mého názoru je zarazilo, když jsem řekla Zmijozel. Ale co už. Budou se muset vyrovnat s tím, že sedí vedle dívky, které koluje v žilách krev Zmijozelu a Nebelvíru současně.


Listopad Anglie 2011

15. listopadu 2011 v 20:27 | Peregrin-Walli |  Justin Bieber
Justin Bieber byl v této době v Anglii a teď by se měl vyskytovat v Německu.
Potkal také Paparazzi,které nemá rád!
Projel se v Londýně autobusem.
Zahrál si i v Chelsea:
Justin byl se Selenou: (Vychází z Kiss rádia)

20 zajímavostí o HP, které jste možná něvěděli …(1.várka)

12. listopadu 2011 v 22:49 | Jane
1) J.K Rowlingová prohlásila,že Lord Voldemort je vyslovováno bez T.
2) J.K Rowlingová má narozeniny ve stejný den ,jako Harry.(31.července)
3)Herečka ,která hrála Uršulu má nyní 37 roků, a byla nejstarší studentkou bradavic ze všech.
4) Ve Španělském překladu knihy o HP se žába Nevilla Longbotoma - Trevor,překládala jako :''želva,, .

8.kapitola-1.školní den ( 2/2)

4. listopadu 2011 v 12:15 | Perergin-Evi |  Moje povídka!!!
Bylo to dlouho, co jsme nepsala! Jde o to, že nejvíce času mi zabírá opsání povídky do elektronické podoby! Ale ted jsme si chvíli našla takže hurá do psaní. Doufám, že jste ještě nezapoměli o co šlo, a že si ji užijete!!


Kde už čekalo nejen plno Nebelvírských prváků, ale taky Mrzimorských, kteří s nimi měli dvouhodinovku. Všichni čtyři se posadili na lavečku úplně v rohu u okna.