Prosinec 2011

Kusi duše Toma Raddlera.

28. prosince 2011 v 18:49 | Lexi |  Harry Potter a Relikvie smrti čast 2
miakosamuio: Pieces of Tom Riddle’s Soul. Where Kept: The DiaryWho Destroyed it: Harry PotterDestroyed With: Basilisk’s fang Where Kept: Gaunt’s RingWho Destroyed it: Albus DumbledoreDestroyed With: Gryffindor’s Sword Where Kept: Slytherin’s LocketWho Destroyed it: Ron WeasleyDestroyed With: Gryffindor’s Sword Where Kept: Hufflepuff’s CupWho Destroyed it: Hermione GrangerDestroyed With: Basilisk’s fang Where Kept: Ravenclaw’s DiademWho Destroyed it: Vincent CrabbeDestroyed With: Fiendfyre Where Kept: NaginiWho Destroyed it: Neville LongbottomDestroyed With: Gryffindor’s Sword Where Kept: Tom RiddleWho Destroyed it: Tom RiddleDestroyed With: Rebounding Avada Kedavra Curse Where Kept: Harry PotterWho Destroyed it: Tom Riddle Destroyed With: Avada Kedavra Curse

Kusi duše Toma Raddlera.


Kus duše v: Deník Toma Raddlera
Kdo to zničil: Harry Potter
Zničil pomocí: Baziliškův zub

Kus duše v: Gautnův prsten
Kdo to zničil: Albus Brumbál
Zničil pomocí: Nebelvírův meč

Kus duše v: Zmijozelův medailonek
Kdo to zničil: Ron Weasley
Zničil pomocí: Nebelvírův meč

Kus duše v: Hrneček Helgi z Mrzimoru
Kdo to zničil: Hermione Granger
Zničil pomocí: Baziliškův zub

Kus duše v: Diaden Roweny z Havraspáru
Kdo to zničil: Vincent Crabbe
Zničil pomocí: Ďábelský oheň

Kus duše v: Nagini
Kdo to zničil: Nevill Longbottom
Zničil pomocí: Nebelvírův meč

Kus duše v: Tom Raddle
Kdo to zničil: Tom Raddle
Zničil pomocí: Avada Kedavra

Duše v: Harry Potter
Kdo to zničil: Tom Raddle
Zničil pomocí: Avada Kedavra

Oliver Phelps: Fotka s Twitteru

22. prosince 2011 v 19:12 | Lexi |  James and Oliver Phelps - Fred and George Weasley
Oliver Phelps zveřejnil na svém twittru tuto fotku. Když tu zelenou postavičku (nevím jak jse jmenuje) potkal musel být štastný (to jsem posoudila podle jeho úsměvu).

Emma Watson má vlastní FB

22. prosince 2011 v 18:50 | Lexi |  Emma Watson - Hermiona Grangerová
Našla jsem vlastí FB profil EMMY WATSON. Jde vidět, že Emma je vychytralá a použila tu možnost, aby si tě lidé nemohli přidávat :( No nevadí. Možná to jednou odblokuje. Ale, kdyby se někomu podařilo si jí přidat, tak vám gratuluji.

FB EMMY WATSON - EMS WATSON


2. KOLO

18. prosince 2011 v 14:00 | Lexi |  Lexi píše
Ahoj všichni. Stašně moc bych vás chtěla poprosit o hlasy pro Billa Weasleyho -ZDE a Olivera Phelpse - ZDE.
Všem co přihodí jeden hlásek budu moc vděčná. Ti dva si to zaslouží :)Tolik adminů a NIC!

17. prosince 2011 v 10:27 | Lexi |  Lexi píše
Blog má 5 adminů mě Lexi, Evi, Ivo, Jane a Walli. Já osobně se všem moc omlouvám, že jsem DLOOOOOUHO nic nepřidala, ale vůbec jsem nestíhala nebo byla nemocná. Možná se to ted trošku zlepší. Plánuji sem přidat 4 povídky + nové kapitoly Poslední kapky. Doufám, že jste ještě neodepsali tento blog. Také chystám vánoční dessing, který by tu měl zůstat až do konce ledna. To je nejspíše odemě vše.


Předvánoční Vídeň

7. prosince 2011 v 16:46 | Peregrin Evi |  Evi píše
Když mi všichni povídali jak jsou Vídeňské předvánoční trhy krásné, veřila jsem jim je to asi pěkné. Ale netušila jsem, že až si to vyzkouším na vlastní kůži nebudu se chtít přestat na tu nádheru dívat!
Včera jsem se třídou navštívila Vídeň, kromě již zmíněných předvánočních trhů jsme se byli podívat na přehlídce(tréninku) španělských koní, a v galerii! Bohužel si nevzpomenu na více informací, jelikož se německy neučím a názvy jsou pro mě tedy špatně zapamatovatelné. A nejvíce mě oslovil park před radnicí, kde stály ony trhy!

K trhům jsme došli něco před 16. hodinou, už jsme měli celkem nachozeno a byli jsme unavení. Když jsme se s kamarádkami přibližovali k trhům, jejich krása ve dne se nedá s tou noční srovnávat. Vypadaly jinak než naše, byli větši, ozdobenější, více svítily. Procházeli jsme mezi stánky, a první kolo okukovaly, co, kde mají! Když jsem šli už druhé kolo začalo se mírně stmívat, a také jsme si koupili různé sladké pochutiny a dárečky pro rodinu. To nejkrásnější ovšem přišlo až půlhodinu před naším odchodem. Úplná tma, to bylo to, co tvořilo tu atmosféru. Všude světýlka, na stromech, na stáncích, na Vánočním stromečku ale hlavně nasvícená radnice! Co Vám budu povídat, vypadala úplně jako Bradavice. Samozřejmě ne celá, ale je gotická tudíž nasvícené oblouky se samy nabízely k vyfocení.
Kdyby bylo na mě, stojím tam a koukám se na tu nádheru! Takováhle vánoční atmosféra mě vždycky absolutně pohltí, jsem pak štastná, veselá a plná energie. Ráda bych se tam vrátila!
Evi..xx

Bez dechu

2. prosince 2011 v 17:26 | Peregrin Evi |  Evi píše
Bez dechu/ Abduction
Rok výroby: 2011
Akční / Thriller / Mysteriózní / Drama
USA, 2011, 100 min
Režie: John Singleton
Hrají: Taylor Lautner, Lily Collins, Jason Issac ad.

Film je poměrně nový, nevím zda-li byl i v kinech, každopádně jsm
em to musela prošvihnout. Slyšela jsem o něm i dříve, ale neveděla jsem že už je natočen. Až před týdnem jsem o něm četla na jednom blogu a recenze mě velmi zaujala. Neváhala jsem a film si stáhla (anglicky, s titulky) na ulož.to. Protože nemám moc času dívala jsem se na něj po kouscích a teď už jsem ho konečně viděla celý.
Film je o Nathanovi, který bydlí u náhradních rodičů, a jeho táta je tajný agent. O ničem z toho neví, když dojde k vraždě jeho rodičů vydá se na útěk se svou spolužačkou Karen. Jsou ve velmi komplikované situaci a nemohou nikomu věřit. Nathan už je tváří v tvář kulce, která každou sekundu může vyletět z Kozlowovi zbraně, ale jeho pravý táta včas zasáhne. Vše dobře dopadne, jen Nathan tátu nikdy nepozná.
Z filmu mám dobrý pocit, takový akční thriller není nikdy k zahození navíc pro nudné chvíle studeného a tmavého podzimu je vynikající. A v žádném takovém filmu nesmí chybět ani láska během úniku před zlem se dají Nathan s Karen dohromady. Ale neplatí to jen ve filmu oba herci se při natáčení sblížili tak, že spolu Taylor Lautner a Lily Collins tvoří pár. Film určitě doporučuji všem fanynkám Taylora, i já jsem ho chtěla vidět v jiném filmu než je Twilight sága a musím říct, že jeho herecký výkon je slušný. Ve filmu hraje Nathanovi "falešného" otce Jason Issac, který v Harry Potter filmech ztvárnil smrtijeda Luciuse Malfoye. Je tam úžasný, můžete ho vidět při přátelské bitce otce se synem! Je hezké vidět jej bez blonďaté masky!
recenze by Evi..xx (Peregrin-Evi)

Kosmetika Vampire's Love

1. prosince 2011 v 18:46 | Peregrin Evi |  Evi píše
Dnes po škole jsem šla s kámoškou do města. Chtěla jsem se podívat do drogérií a knihkupectví na dárky k Vánocům. Při okukování regálů s výrobky od Essence, což je dobrá značka kosmetiky hlavně pro mladé dívky, kvůli cenové dostupnosti, jsem narazila na novou řadu výrobků. Samozřejmě nebyly jen obyčejné, byly totiž inspirovány hlavním trendem letošní zimy, jak píše Essence, a to upíry! Od Vampire Diares až po Twilight ( jehož 1. část Rozbřesku byla nedávno uvedena v kinech). Celá edice nese název Vamipre's Love. Nejdříve jsem na to koukala, co si to zase vymysleli, ale nadruhou stranu je to určitě dobrý nápad, jak nalákat mladé dívky zblázněné do Edwarda a jiných nadpřirozeně úchvatných stvoření.

Z čeho se celá řada skládá?
V první řadě tedy hned po voňavce, která mi tu voní po celém pokoji
a ke které se za chvíli vrátím,jsem si všimla "krabičky" 6-ti očních stínů
v tmavých upírských barvách, se štětečkem a zrcátkem.

Teď už k voňavce, musím říct, že flakonvypadá velmi zajímavě,
a to, že je nahoře do tmava a postupně se zbarvuje do červena,
jako krev vypadá působivě. Ale jeho vůně mi připadá velmi sladká,
a to mám ráda spíše ty sladší parfémy,
tento už je až moc přeslazený, no co víme možná to k upírům patří!


Dále si můžete vybrat laky na nehty v různých upírských odstínech do červena, šeda, stříbrna i černa. Lesk na rty, nebo speciální pudr s lesknoucím se účinkem, alespon tak je to spsáno an krytu!
A ještě plno dalších neobvyklých produktů.

Fotku celé řady kosmetiky Vampire's Love můžete vidět na obrázku níže.
Já osobně Twilight ságu něodsuzuji, ale byly takové časy a nebylo to dávno. Ovšem po přečetní všech knih, zatím bez dodatků jako Krátků druhý život Bree... a Půlnoční slunce, jsem jí nadšená. Z této kolekce jsem si nic nekoupila, ikdyž stíny mi připadaly zajímavé a výběr barev se mi líbil.
A jak se líbí kolekce Vám? Jste s ní spokojení?
Evi..xx