Emma Watson - Hermiona Grangerová

Emma Watson má vlastní FB

22. prosince 2011 v 18:50 | Lexi
Našla jsem vlastí FB profil EMMY WATSON. Jde vidět, že Emma je vychytralá a použila tu možnost, aby si tě lidé nemohli přidávat :( No nevadí. Možná to jednou odblokuje. Ale, kdyby se někomu podařilo si jí přidat, tak vám gratuluji.

FB EMMY WATSON - EMS WATSON

Emma 26.11.11 v Londýně

30. listopadu 2011 v 15:18 | Perergin-Evi
Pátrala jsem po novinkách a našla novou fotku Emmy Watson. Jsou z 26. listopadu tohoto roku. Fotka je z Londýna z Covert Garden, takže můžeme předpokládat, že je Emma na procházce nebo jde někam se školou.


Em má na sobě šedý kabát, barevnou "huňatou šálu, ta se mi moc líbí. Říkám si , že něco takového ybhc si měla opatřit než pojedeme se školou do Vídně na trhy, je tam prý dost velká zima. Riflové šortky, a pod nimi má černé punčochy, o této módě mi zrovna říkala má babička, že se to nosí. Kdybych měla černé punčochy, které jsem přestala nosit asi před 3 roky, tak by šla tahle kombinace použít. A Nakonec jsme si nechala boty, i přes velkou zimu, jde Em jen v balerínách. Nevím proč ale připadají mi jako piškoty!
Tyto fotky mám z : emmawatsonfan.net
Evi..xx

Prosincové ELLE v Česku

21. listopadu 2011 v 14:59 | Perergin-Evi
Určitě si vzpomenete na články ohledně Emmy v listopadovém díle anglického módního časopisu Elle. Já české vydání vyhlížela už od konce října, nic jsem neobjevila, a tak jsem to vzdala. Před týdnem si tak jdu Albertem a koukám na časopisy a tam nové porsincové Elle s Emmou na titulní stránce, přestože stálo 99,- jsem si ho koupila.

Em zdraví z Oxfordu

17. října 2011 v 16:00 | Perergin-Evi
Když jsme včera projíýděla stránky Snitchsekeer našla jsem fotku Emmy z Oxfordu a její krátký vzak pro fanoušky, potom ještě její vyjdření k nové kampani pro rtěnku od Lancôme! Všechno mě zaujalo hlavně teda vzkaz od Emmy pro fanoušky!
Proto jsem ho nějak přeložila, a můžete si jej přečíst!

Emma Watson aktualizovala svoje oficiální stránky se zprávou týkající se svého začátku na Oxfordské univerzitě tento měsíc. Kde bude studovat Angličtinu během jejího 3.roku v zahraničí an Brownově univerzitě (omlouvám se, ale tohle jsme nějak nepobrala), (kam se vrátí do posledního ročníku v roce 2012). Našli jsme fotku, kde Emma stojí v Oxfordském areálu a drží učební materiály do školy, kterou si můžete prohlédnout zde!
Zpráva Em pro fanoušky:

16. října 2011
Každému, kdo začíná nový školní rok (omlouvám se těm, kteří byly ve škole zatímco Oxford startuje později)
Stačí říct, mějte dobrý termín a hodně štětsí s prací. Možná o mě teď nebudete slyšet, protože jsme velmi zaneprázdněná studováním, ale chtěla jsem Vám jen říct "hi!" a "bye".

Doufám, že se všihcni těšíte na "My week with Marylin." a budu Vás informovat o "Perks"

Love Emma xx
Už jsme nestihla přeložit co Emm říka o dalších výrobcích firmy Lancome, takže třeba někdy příště!

Marie Claire (photoshot)

9. října 2011 v 9:30 | Perergin-Evi
Opět jsem narazila na nové fotografie, tentokrát Emminy z focení pro Marie Claire. Říkám nové, ale všichni ví, že pro ni fotila nejméně před měsícem! Nových fotek je celkem 11, já přidávám jen ty, které mě zaujmuly :) Doufám, že mi to nebudete mít za zlé!

Tahle fotka se mi líbí asi nejvíc, je naprosto perfektní! Šaty, které má na sobě jsou nádherné působí jemně, a ta krémová barva. Dále mě uchvacují její boty, takové si já bohužel nikdy nebudu moct dovolit. Zaprvé kvůli své maxi velikosti nohy a taky kvůli výšce. Celá fotka působí jednoduše, a ladně.

V knihovně (The Perks of Being a Wallflower)

7. října 2011 v 19:30 | Perergin-Evi
Už ve středu se na internetu objevila fotka z nového filmu The Perks of Being a Wallflower,kde je Emma( jako Sam) se svým kolegou Loganem Lermane (jako Charlie) v knihovně :) Jsem ráda, že se konečně něco z díla kvůli, kterému si také Em ostříhala vlasy ukázalo :)

Obálka Elle(November 2011)

7. října 2011 v 16:34 | Perergin-Evi
Když jsem v pondělí přidávala článek s fotkami Emmy pro Elle, tak jsme o časopisu veděli už celkem dost, ale dnes přidávám i obálku, která nám o čísle řekne asi nejvíce informací! :) Možná si vzpomenete, že jsme uváděla 5.10. jako začátek prodeje musím uznat, že ej to chybné datum! Možná jsem si spletla číslovku (to bude dosta pravděpodobné, proč by taky mělo listopadové čílso vycházet v říjnu) a nebo se prodej zpozdil. V každém případě jsem byla v trafice a nové číslo tam ještě neměli. Co zjistíme z obálky? V časopisu se dozvíte 26 nápadů stylistů jak změnit své oblékání, Emma Watson nová múza-móda,sláva a budouctnost, a halvním tématem je zimní móda kabáty, boty a tašky :) Musím říct, že obsah se mi líbí a obálka je taky nádherná! :) Z obálky jsem zjistila, že časopis v českých korunách bude stát něco přes 100,- není to levná záležitost, ale nevychází každý týden :) takže hurá do trafiky! :D

Listopadové Elle s Emmou

3. října 2011 v 19:27 | Perergin-Evi
Na stránce snitchseeker.com bylo zveřejněno 7 scanů a fotek Emmy Watson pro časopis Elle, k listopadovému číslu, které vyjde přibližně 5.10! :) Listopadové Elle plné Emmy je už online a některé scany najdete i v čísle samotném. První video z focení bylo na internet propuštěno minulý týden. Barevné scany najdete v tomto článku.Emma pro Hello!

24. září 2011 v 18:13 | Evi

Em Watson dělala nedávno rozhovor pro časopis Hello! O Emmině roli v Harry Potterovi a dalších jejích projektech (jako je modeling, melé roli v Týden s Marilyn, a roli v The Perks of Being a Wallflower). Em také diskutovala o svém smyslu pro styl, nedostatku zájmu nosit make-up a práci na parfému od Lancôme.

V celém článku najdete rozhovor s Emmou, několik otázek se mi podařilo přeložit, a ostatní tam najdete v angličtině! A také scany s časopisu Hello! s rozhovorem :)

Hermiona Grangerová slaví své 32.narozeniny

19. září 2011 v 14:48 | Peregrin
Dnes slaví své 32. narozeniny,
má nejoblíbenější, nejsympatičtější postava a taky vzor z Harryho Pottera!
Nejchytřejší studentka Bradavic, která je z mudlovské rodiny!!
Manželka Ronalda Weasleyho a matka jejich dětí Rose a Huga!
Hermiona Grangerová!!

Přejeme všechno nejlepší k narozeninám!!! :D

Evi..xx

Em píše na Twitter 2. a 5.září+ v Londýně

7. září 2011 v 15:01 | Peregrin
Na Twitteru Emmy Watson se objevily 2 nové zprávy! :) Jedna je z 2. a druhá z 5.září :)

Ahoj všem, chtěla jsme sdílet video, které jsme natočila v Paříži pro novou vůni od Lancôme: Trésor Midnight Rose. Užijte si to! http://bit.ly/pl8tCm X
2.září

Lancôme vytvořil aplikaci pro můj profil na FB. Můžete vyhrát lahvičku voňavky Trésor Midnight Rose nebo exkluzivní cenu ode mě!
5.září

Musím tedy říct, že video je překrásné..určitě s ena něj podívejte trvá 1:45! :) Do fanklubu Emmy jsem se přihlásila tak, že sjem klikla na "To se mi líbí" :) Jenom teda nevím, jak ybch mohla něco vyhrát :)

A ještě jedna novina, nebo spíš pár fotek! Když byla Em na procházkou se svou kamarádkou Sophií Summer v Londýně! V rukou Em nese kamarádčina psa!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Twitter Emma Watson, snapeova.blog.cz

Emma pro Lancôme

29. srpna 2011 v 16:24 | Evi
Na internetu se objevili fotky z kampaně pro parfém Tresor Midnight Rose od Lancôme, který reprezentuje herečka Emma Watson. Emmě to na fotkách moc sluší..:)
imagebam.com imagebam.com
Celá reklamní kampaň se rozběhne v listopadu tohoto roku...
Věc jako parfém nás velmi zajímá a ve spojitosti s Em je to ještě atraktivnější, takže Vás budeme informovat o dalších novinkách....
Nemůžu se dočkat dne, kdy se objeví složení parfému :)

Emma a její přítel Johnny

25. srpna 2011 v 19:41 | Evi
Média v poslední době hodně sledují Emmu Watson a jejího nového přítele Johnnyho Simmonse. Proto se na internetu objevily nové informace ohledně Johnnyho příjezdu za Emmou do Londýna, samozřejmě, nevěřtě těmto informacím na 100%, protože pocházejí z britského deníku The Sun.
Emma Watson a její americký přítel, Johnny Simmons, nyní žijí v horním patře lodě v Severním Londýně, která patří Emminu otci. Emma s přítelem bydlí v luxusní podkrovní místnosti v hodnotě dvou milionů liber, zatímco on poznává její rodinu. Není to úplně ložnice pod schody, ale má to k tomu blízko.

Zdroj řekl: "Mezi Emmou a Johnnym to je dost vážné a tak Emma chtěla, aby se Johnny setkal s jejími rodiči v Londýně. Trávili spolu skvělý čas, Emma ví, že město zná jako dlaň svojí ruky, takže je ideálním člověkem, který mu může Londýn ukázat. Navštívili spolu spoustu turistických center, ale Emma má také v úmyslu vzít jej na několik bleších trhů a do některých velkých místních hospod. Byli spolu na každém lákadlu pro turisty, včetně London Eye, Big Benu a Katedrály svatého Pavla."

Mimochodem fotku Emmy a Johnnyho z King's Cross najdete tady.


Emma také poskytla krátký rozhovor pro Allure o líčení, jejím účesu a dalších věcech:

Proč jste se rozhodla nechat si zkrátit své vlasy? "No, měla jsem 10 let stejné vlasy, protože jsem točila Harryho Pottera, a to byla první příležitost nechat je zkrátit, tak jsem došla k záveru, že když si je ostříhám, mohla bych také, vy víte, vybírat si."

Byla jste nervózní před stříháním? "Ne, vlastně jsem byla dost v klidu. Chtěla jsem to udělat už delší dobu. Když jsem měla dlouhé vlasy, rádši jsem je nosila stažené vzadu než rozpuštěné, takže si myslím, že to dává smysl, proč mám krátké vlasy. Jsem ráda, když je nemám v obličeji."

Jaký je váš oblíbený kosmetický výrobek? "Miluju tvářenku a řasenku. Vždycky se cítím dobře. Jsem velmi pečlivá v čištění obličeje, a proto vždycky si make-up sundám, dřív než jdu spát."

Máte oblíbený makeup tip? "Když uděláte chybu s řasenkou nebo s tužkou na oči, namočte vatový tampon v podkladu a použijte ho k odstranění linky. Nejen že odstraní chybu, ale taky nahradí make-up. Mám to od maskérky Lindy Cantello. Před tím než použiju řasenku, navlhčím si trochu řasy. Nanáší se pak lépe a a bez hrudek. A nanést podklad správně když jdete z vany znamená, že se vsákne a je o něco přirozenější, není to zas až tak těžké."

Kdo jsou vaše módní ikony? "Myslím, že Kate Bosworth a Diane Kruger mají vždy skvělý make-up."

Červené rty a kouřové oči? "Mám ráda oboje. Záleží jen na náladě. Nikdy před tím jsem si ani jedno nedělala, ale pro reklamu k vůni od Lancôme jsem měla velmi silné růžové rty a jinak upravené oči. Bylo to pro mě nové."

Evi: Emmě přeji hodně štěstí v lásce! Rozhovor mě nadchl, je úžasné, když Em mluví o svém oblíbeném líčení! Hlavně proto, že je pro hodně fanoušků vzorem! A stejně tak i pro mě!

Informace jsme čerpali z blogu našeho SB..weasley-guys

Emma Watson : Staro nové fotky

13. srpna 2011 v 18:09 | Lexi
Na tyhle fotky jsem narazila na Facebooku, ale nevím z kama a kdy byly foceny.

Emm foto s knihou!

16. června 2011 v 10:00 | EviTeri
Ahoj!
Novou fotku Emmy přidal na svůj Twiter její kolega Logan Lerman, se kterým natáčí film "The Perks..."
A tady je i odpověd na mou otázku k předchozímu článku, kdy jsme ch
těla vedět co je to za knihu, kterou drží Em v ruce!

Je od Stephena Chboskyho a je t tedy kniha "The Perks." podle které se film točí!
Loganův komentář k fotce: Světový odborník,především na Styl-Miss Emma Watson.

Emma Watson: Rozhovor pro Vanity Fair Italia

29. května 2011 v 17:34 | EviTeri
Na blogu Claire www.pro-mudly.cz jsme narazila na rozhovor s Emmou Watson, která je jak víte mou oblíbenkyní, mým vzorem ale taky úžasnou herečkou a modelkou! :) Rozhovor pro italský časopis-Vanity Fair Italia. Em řekla něco o svém dnešním životě, poutu k Paříži, Harry Potterovi a o dalších věcech!
Titulek časopisu:

- Jaké to je být zpátky ve městě, kde jsi se narodila?
V Paříži vždy pociťuji nostalgii. Moje druhé jméno je Charlotte a část mé rodiny tu pořád žije.
- Kde jsi vyrostla?
V Marais, ale tehdy to nebylo takové, jaké je to dnes. Otec mě tam vzal na večeři, ale bylo to úplně jiné místo.
- Měla jsi klid?
Bylo to klidnější než v Londýně. Zastavovali mě jen turisté. Pařížané se sami cítí trochu jako celebrity, takže se se mnou nefotili.
- Je to kvůli tvému francouzskému původu, že tě Glamour UK jmenoval nejelegantnějším ženou na světě?
(Smích). Možná. Mám ráda módu. Můj styl je mix dvou věcí - být vkusná bez snahy vyhledávat pozornost za každou cenu. Miluju jednoduché věci. Pár doplňků a ne mnoho make-upu.
Pokračování v celém článku!

Drát sem drát tam!

18. května 2011 v 14:12 | EviTeri
Vypadá to že nás blog.cz vyslyšel a opravil chybu, která způsobovala, že nešly ikony a obrázky :)
Dnešní den vypadal pochmurně v češtině učitelka blábolila něco o češtině jako jazyku a bzlo to dost nudné, něco jako nářečí a takhle! Naštěstí mi jedna novina zvedla náladu není to teda moc novinka ale já ji objevila až ted!!

"(co to sakra už dneska je s mýma překlepama)"

Em napsala na svůj Twitter 12.května!

"Had such an amazing time in Paris with Lancome! Soon to start filming Perks of Being a Wallflower - can't wait! Hope everyone's ok xx"

Překlad od amatéra (to jsme já): Strávila jsem úžasný čas v Paříži s Lancome! Brzy začnu natáčet film Perks of Beign a Wallflower-nemůžu se dočkat! Doufám že jste všichni v pořádku xx

Moje spolužačka, spolusedící a taky velká kamarádka bude mít narozeninovou oslavu a já pro ni dělám takovej dárek. Doufám, že se to bude líbit! :) Ráda bych napsala o co jde, ale kdyby se to dozveděla nebylo by to překvapení. Znáte to! :)

Někde jsem viděla už nové fotky z natáčení "Emmiho" filmu Perks of Beign a Wallflower, tak je sem taky můžu přidat. Na film se vážně moc těším, o čem bude zatím vůbec netuším. Ale i přes to je tam přece Emma!

Jednou z mých špatných vlastností, že plýtvám časem, nebo ho mám málo? Radši to nebudu rozebírat vím že bych se dotoho zapletla. Po dlouhé době si chci stáhnout nějakou hudbu do mobilu, mám v počítači natažené dráty, ale co stáhnout? Máte nějaké tipy co právě posloucháte? :) Byla bych za ně opravdu ráda! :)
Evi..xx

Šikana Emmy

25. dubna 2011 v 19:44 | EviTeri


Herečka Emma Watson (21) byla obětí šikany! Zřejmě to byl hlavní důvod, proč britská herečka, známá svou rolí Hermiony z filmu Harry Potter, přerušila studia na vysoké škole.
Zahraniční zdroje tvrdí, že Emma Watson opouští Brown univerzitu, protože je obětí šikany. Spolužáci se jí prý neustále posmívali a dělali nemístné poznámky.

Emma totiž ve filmu o čaroději Harrym Potterovi hraje velmi chytrou studentku a kouzelnici Hermionu. Její hláška z filmu "Tři body pro Nebelvír!" se tak ozvala pokaždé, když Emma dobře odpověděla na nějakou otázku učiteli.

Emma si za filmy o Potterovi vydělala až 16 millionů dolarů. Do konce života by tak nemusela nic dělat a jen si užívat života. Spolužáci ji zřejmě závidí, proto není mezi ostatními v oblibě a na hodinách si z ní utahují. Emma si tak dává na nějaký čas od školy pauzu. Avšak odchod ze školy odůvodňuje tím, že se chce opět věnovat natáčením filmů.
Tento článek vydal blesk.cz 22.4.2011. Já jsem ho zkoukla u mého SB EW*.
Myslím si, že je to opravdu hrozné, ale vemto v potaz že článek vydal bulvární časopis!!
Zdroj: blesk.cz

Narozeninová videa Emmy!

19. dubna 2011 v 14:47 | EviTeri
Po dlouhém slibování konečně vkládám video s Emminou zprávou k narozeninám. Sice narozeniny měla už v pátek tedy 15.4. ale i tak ji tedy přeji. Všechno nejlepší Em!! ♥ Video jsem zhlédla(možná mám tohle slovo špatně, ale na češtinu ted vážně nemám náladu) u mého SB Hermionky a odtud jsem si také půjčila překlad videa. A ted už je nařadě slibované video:


Překlad:
Ahoj všichni,

Jen v rychlosti bych vám chtěla poděkovat za všechna ta úžasná přání a dary k narozeninám, které jste mi poslali. Jsem ohromena stálou podporou vás všech. Znamená pro mmě opravdu mnoho, a proto děkuji.
Dožít se 21 let je významnou příležitostí pro každého, a zdá se, že to bude docela milník.

Dokončila jsem svůj první rok studia na univerzitě Brown. Jsem si jista, že jste všichni viděli v listopadu film Harry Potter a Relikvie smrti. Natáčení finální epizody Harryho Pottera se nachýlilo ke svému poslednímu dni, a byl to neuvěřitelný zážitek pro všechny zúčastněné.
Moje druhá fair trade kolekce pro People Tree vyšla v únoru, a v březnu byla do prodeje puštěna řada oděvů navržených mnou a Albertou Ferretti. Byla to skvělá zábava, pracovat s tak úžasnými lidmi, a letos mám opět v plánu pokračovat v práci s mojí zamilovanou módou, a to jako ambasadorka pro Lancôme.

Jinak jsem se také připravovala na zahájení natáčení filmu The Perks of Being a Wallflower. Memohu se dočkat, až začnu na tomto snímku pracovat, a těším se na nové výzvy.
O svých narozeninách se těším na čas strávený se svými přáteli a rodinou. Ještě jednou děkuji za veškerou vaši podporu.
S láskou,
Emma xx
Nějaké ty bonusky..najdete v celém článku..=)

Em na Twiteru 6.4.

11. dubna 2011 v 11:17 | EviTeri


Emma zvřejnila na svém Twiteru, 6.dubna v 5:07 PM
tento "status":
Excited to hear that the UK Harry Potter Facebook page is almost at 1m fans! http://on.fb.me/fUYRno Amazing! Hope we get to 1m soon : )
Nejsem nějaká borka přes angličtinu, a taky nemám nějak moc času.
Řekněme, že je tam psáno něco jako.
Emma je štastná že stránka UK Harry Potter na facebooku má už milion fanoušků.
Přidává odkaz(podlě mne) na jinou fan stránku HP na facebooku.
Říká že je to úžasné a doufám že i tato fan stránka bude mít brzy milion fanoušků!
Tot můj šílený překlad s malou pomocí guglíku!..=D
Evi..xx

Emma a Alberta-kolekce "Pure Threads"

4. března 2011 v 19:57 | EviTeri
Na internetu se objevila nová propagační fotografie Emmy Watson s Albertou Ferretti k jejich nové kolekci,která byla nazvána "Pure Threads". Kolekci bude možné zakoupit výhradně na internetovách stránkách www.albertaferretti.com asi už od 21.března. Prodej přes internet je hlavně kvůli tomu aby se kolekce mohla dostat i k lidem z jiných zemí. Což je i pro nás, výhodnější! Kolekce je to vyrobena v Itálii se všemi materiály šetrnými k životnímu prostředí. První kolekce se skládá z pěti kusů (Dvoje šaty,košile,dlouhá sukně a džínové šortky) všechno je obohaceno krajkou a výšivkami . Všechno oblečení je z organických materiálů, jako je bavlna popelín, bavlna mušelín a konopí . Ceny se pohybují od € 250 do € 850. Část výtěžku z každého prodeje bude věnován People Tree.

Emma řekla:"Jsem ráda, že luxusní značka, jako je Alberta Ferretti se rozhodla vytvořit ekologické oblečení.Věřím, že se jedná o velký krok vpřed pro mezinárodní módní průmysl, ale také pro zvýšení citlivosti v problému ekologie. "

"Jsem vděčná,že Emma přijala toto tvůrčí partnerství, které může přispět k módě a zdraví naší planety," řekla Ferretti .
"Líbí se mi její svěžest, její spontánnost a jednoduchost. Je inteligentní, se silnou osobností, mladá, moderní dívka."

imagebam.com

Nadchlo mě, jak krásně musí asi vypadat, košile, džínové šortky a také šaty. Ještě když je to z ekologických materiálů, mě se tohle "přírodní" oblečení strášně líbí!! A nebýt té ceny!!..=D bych si klidně nějaký ten kousek mooc ráda koupila!..=) Emma je určitě úžasná módní ikona, co nosí to umí nosit a to je prý účel...tak se ozná pravá hhmm.."modelka"..no dost žvanění..můj názor znáte a ted co ty Vaše?...

BravoGirl: Emma Watson má nej styl

24. února 2011 v 20:20 | EviTeri
Jo tak tohle je typický nadpis časopisů jako je Bravo a BravoGirl..jen tak na začátek..asi do 14 let jsem na tyhle časáky úplně letela..a strašně jsem je "žrala" =D..ael ted najednou už jsou miukradené...nwm jak vy..ale chtěla jsem abyste to věděli..=) jdeme na to..
..Na stránkách již zminované BravoGirl.se objevil článek..teda asi i v časopise..o Emmě a sice o události, když Em vyhrála módní ikonu Elle...text, který BravoGirl napsala si přečtěte v C.č.

Em si zahraje v novém filmu-The Perks Of Being Wallflower

12. února 2011 v 13:06 | EviTeri
em na fb
Už ve čtvrtek potvrdila herečka Emma Watson na svém facebooku, že podepsala smlouvu se Summit Entertainmen, na natáčení filmu The Perks Of Being Wallflower.
Kde si zahraje v hlavní roli s Loganem Lermanem.
Tento film by se měl začít natáčet toto léto!

Já: Myslím si že je to úžasná příležitost, doufám že film se dostane i k nám, jsem hrozně zvědavá co z toho nakonec bude. Oba úžasní herci! Moc se těším!

Tady je zpráva Em z facebooku:

Hi everyone, I just wanted to let you know that the rumours are true - I'm going to be playing Sam in "The Perks of Being a Wallflower" opposite Logan Lerman. Love Em xx

A tady její překlad:
Ahoj všichni,jen jsem chtěla aby jste věděli,že zvěsti jsou pravdivé.Budu hrát Sam v "The Perks of Being a Wallflower" s Loganem Lermanem, s Láskou Em xx

Emma pro People Tree

28. ledna 2011 v 15:22 | EviTeri


První obrázek ze třetí, a zároven poslední spolupráce Emmy Watson s People Tree.

Evi..xx

Emma v žebříčku nejkrásnějších nohou

1. ledna 2011 v 23:30 | EviTeri

emma v šatech

Žebříček světově nejkrásnějších nohou, Emma na 6.místě.


1- Megan Fox
2- Ashley Tisdale
3- Leighton Meester
4- Jessica Lowndes
5- Selena Gomez
6- Emma Watson
7- Blake Lively
8- Vanessa Hudgens
9- Nina Dobrev
10- Alyson Michalka
11- Miley Cyrus
12- Kristen Stewart

Myslím ,že je to super umístění ne?
Evi..xx
 
 

Reklama