Harry Potter a Relikvie smrti čast 1

1 rok uplynul od PREMIERI Relikvie smrti I

19. listopadu 2011 v 20:29 | Lexi
Přesně dnes před rokem byl do kin vpuště předposlední díl celé sagy Harryho Pottera a to HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI ČAST I. A jak to vlastně bylo?

S adaptací Harryho Pottera to vždy bylo velmi těžké. Někomu vadily škrty v příběhu, někomu naopak až moc doslovná věrnost a někomu to bylo úplně šumák a ještě doteď považuje Ohnivý pohár za nejlepší díl celé ságy. Několik let se čekalo, zda-li už konečně bude pokořen třetí díl od Cuaróna, ale i po fantastické pětce si stále Vězeň z Azkabanu udržel své prvenství. Nemá smysl chodit kolem horké kaše. První část sedmého dílů o brýlatém čaroději nasazenou laťku nepřekonala, za což ale může rozpůlení děje, kterému tím pádem chybí "dech beroucí" závěr, po jehož shlédnutí si na film zajdete do kina klidně ještě desetkrát. Díky nápadistosti Yatese a, poprvé v celé sáze, i absenci Klovesovy scénáristické vaty má ale opět Harry Potter šanci stát se tím, čím vždy v roce své premiéry byl - největší kinematografickou událostí.

Promofotky k Relikvii smrti I.

1. listopadu 2011 v 17:35 | Lexi
Nové promo fotky, které jsou většinou ze svatby Billa a Fleur. Fotky Rona a Harryho jsou z návratu Rona k Harrymu a Hermioně.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Nové stills fotky k Relikvii smrti čast I.

1. listopadu 2011 v 17:29 | Lexi
Přináším nové stills fotky k Relikvii smrti I. Můžete na nich vidět Emmu Watson, Ruperta Grint, Dana Radcliffa, Bonnie Wright, Lupina a Červíčka.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Video: LEGO Harry Potter 5-7

30. září 2011 v 18:52 | Lexi
Na Oclumencia.com.br byla zveřejněná fotka Dana Radcliffa a Ruperta Grinta na natáčení první hodiny letání. Fotka je vzácná tím, že je černobílá.
Pro zvětšení klikněte na fotku.

Nová fotka Hermiony z Relikvií smrti I

31. srpna 2011 v 21:27 | Kiki
Nová fotka Hermiony ze svatby Billa a Fleur. Zatím se neví jestli je to fotka z natáčení nebo Stills

Harry Potter a Relikvie smrti 2.část z mého pohledu

15. července 2011 v 21:08 | EviTeri


Myslím že je ten pravý čas, donutila jsem se k napsání tohoto článku. Který by měl být o mých pocitech z posledního a veleúžasného filmového trháku, který završuje stejně veleúspěšnou ságu jménem Harry Potter!! Nutno dodat, že na ní jsem už pár let závislá :D

Myslím, že o hrátky s krásnými slovy, kterými by se dal vyjádřit každý moment v Harryho filmech a knížkách se radši nebudu pokoušet, skončilo by to totiž pláčem...
Celý článek..

Londýnská premiéra Harryho Pottera a Relikvií smrti 2.část

11. července 2011 v 14:31 | EviTeri

Zavřít popis
Londýnská premiéra je sen každého fanouška Harryho Pottera. Můj sen to byl také, ale do té doby než jsem uviděla na televizní obrazovce v Rakouském penzionu záběry již na připravené fanoušky. Vše bylo v plném prudu, lidé byli plní očekávání, tleskali a ječeli. Náměstí v Londýně bylo přeplněné lidmy. Tak moc jsem si přála být mezi nimi. Ale můj sen se na vždy zhroutil :(

Skladby k HP7:2.část

28. června 2011 v 11:06 | EviTeri
Na webu s novinkami o Harry Potterovi (www.potterweb.cz), se objevil odkaz na webový eshop, kde si můžete zakoupit CD se skladbami k HP7:2.části!!

To ale není všechno...

..nejúžasnější na této stránce je, že si skladby můžete psolechnout! Ne teda celé, ale jen ukázky! I tak to stojí za to! :) Některé jsou jemné pomalé, plné očekávání, a najednou přijde vlna hrůzy, chladu, zuřivosti!! :) Je to vážně ÚŽASNÉ!!

Natáčení HP7-2.část

24. června 2011 v 10:49 | EviTeri
Objevily se i nové fotky k Relikviím druhé části!
A jsou to fotky ze zákulisí natáčení filmu :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

 Jsou moc pěkné, všechny jsou vlastně z bitvy! :) Právě čtu HP7 (kupodivu poprvé) a na bitvu jsem hodně zvědavá! :)

Oficiální trailer k Harry Potter7:2.část

22. června 2011 v 10:40 | EviTeri
Konečně máme možnost vidět konečný, oficiální trailer k Harry Potter a Relikvie smrti 2.část (je to opravdu dlouhý název).
Nebo zkráceně k poslednímu dílu Harryho Pottera! Jo poslední trailer je to smutné :( Přemýšlím, že bych udělala jeden článek jako galerii všech trailerů, at vidíme jak se měnily! :)
Slibovabý trailer je úžasný, strašidelný, emoční, cítíte divný pocit, že jste tam také uprostřed bitvy a musíte být pořád připraveni bojovat :D


11 akčních plaktáů

17. června 2011 v 10:00 | EviTeri
Warner Bros zveřejnilo neočekávaně 11 nových akčních bannerů pro film Harry Potter a Relikvie smrti: část II, na nichž se nám představí: Harry, Ron, Hermiona, Fred a George, Neville, McGonagallová, Snape, Voldemort, Bellatrix, Draco, a Griphook během soubojů na různých místech v Bradavicích ( nebo v Gringott bance, v případě Griphooka).
Plakáty jsou naprosto úžasné! Není jim co vytknout! Okouzlující! :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Snapeova.blog.cz

Video představené na MTV Movie Awards 2011

15. června 2011 v 12:00 | EviTeri
Video, které bylo představeno na předávání MTV Movie Awards 2011.
Zachycuje Harryho, jak jde za Voldemortem do Zapovězeného lesa,
a spoutaný Hagrid, kříčí:"Ne!!"
Poté co Voldemort vyšle smrtící kletbu (ten hlas, kterým to říká mi připadá hrozně směšný :D)
se objevují další ukázky z filmu!
Kvalita teda není dobrá, je vidět, že je to natáčeno z "kina"!

Nový 3D plakát k Relikviím smrti 2.část

12. června 2011 v 10:00 | EviTeri
Na internetu se objevil nový a naprosto ohromující plakát. Který není obyčejný ale je ve formátu 3D(jako takové ty knížky pro malé děti, které otevřete a vyskočí na vás "hmotný" obrázek) a to kvůli tomu,že bude stát na plochách hned u vchodu do kina vedle kas.
Popis) Na každém konci je jeden z hlavních hrdinů,tedy Voldemort a Harryje jichž hůlky jsou spojeny. Každý má na své straně své spolubojovníky. Voldemortmá kolem sebe Naginyho, Bellatrix,Luciuse,Draca a Snapea. Harry má vedle sebe Rona, Hermionu,Freda s Georgem a Nevilla.


Plakát se mi zdá být úchvatný a nápad na jeho převedení do 3D bych velmi ocenila! Bude vypadat ješte živěji! Jen by mě zajímalo jak velkou plochu zabere! :) Kdyby to šlo nejradši bych si ho koupila domů!! :)

Feauturette k 2.části Relikvií

8. června 2011 v 14:20 | EviTeri
Na internet vniklo první Feauturette a to k 2.části Relikviím smrti! A to na kanále Youtube.com
Video začíná konkurzem na role tria, a kdy už ve slavném složení Hermiona předčítá z knihy o Nicloasi Flamelovi. Následují záběry ze všech filmu, které se různě střídají. Video je dlouhé 2:30 minut.
Míchají se v něm snad všechny skladby, které byly kdy k Harry Potterovi vytvořeny! Mě se moc líbí, je nádherné vidět různé pohledy do filmů takhle za sebou. Je to něco krásného, co všechno se dělo během těch 10let, kdy jsme my fanoušci čekali od premiéry k DVD a znovu od premiéry k DVD :)


Oficiální plakáty k HP7 2.část!

2. června 2011 v 16:53 | EviTeri
Dnes mám za sebou čtvrtletní práci z matiky! Hurá..o jednu písemku mín! Ale nebojte se, oni nám nedají klid! Jenom přidávají další termíny! Už se to bíží zítra začíná můj "oslavový" víkend! Ještě musím dodělat dárek pro moji kámošku a můžu to rozjet! :) Doufám, že aspon na 2 ndy zapomenu na školu a všechno ostatní! Možná to podle předchozích pár vět, že se chci někde úplně zřídit, ale těm co si to mysleli oznamuji, že to v žádném případě udělat nehodlám :D Pořád jsem ještě slušná slečna! :) A zatím mi to vyhovuje!


V minulém článku jsem zveřejnila jeden z plakátů k Harrymu Potterovi, byl na něm Severus Snape. Dnes přináším všechny, které byli zveřejněné na oficiální facebookové stránce.
Vzhledem k tomu, že plakáty jsou moc velké najdete je v celém článku a nebude mezi nimi text!
Pod článkem můžete hlasovat v anketě, který plakát se Vám nejvíce líbí!!!

Notebook na klíně, zachumlaná v posteli, chatující s přáteli! Nádherná představa! :)

31. května 2011 v 19:20 | EviTeri
Ahojky všichni!
V tomto týdnu jsme velmi zaneprázdněná, studiem! :D Neboli prostě se musím učit píši hned několik čtvrtletek! Není to nic příjemného, ale budu to mít za sebou.

Této informaci bych ráda věnovala celý článek, ale je to asi zbytečné! Když jsme tak seděli u oběda mamka začala navrhovat, že 15 narozeniny jsou velké. A že pokud by rodina byla ochotná přispět, tak by mi mohli koupit notebook, tatka k tomu nic moc neříkal! Takže to vypadá celkem dobře! Neumím si to představit, bylo by to úžasné :) Měla bych ho asi o 8 měsíců dřív!

Když už jsem v tom radostném rozpoložení, na blogu snapeova.blog.cz jsem objevila fotky Emmy v Pittsburgu, kde natáčí svůj nový film!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A také se na internetu objevil plakát se Severusem Snapem, k poslednímu filmu:
Poslední film se pomalu ale jistě blíží! Novinky říkají, že je hotový už i soundtrack k filmu, a myslím si že se máme na co těšit! :)

Říkala jsem si, že je ted dobré téme týdne: "POHÁDKY" A že bych konečně mohla napsat další kapitolu povídky Nováčci do kouzelnického světa! :) Celý víkend oslavuji narozeniny svých blízkých duší, ale snad si udělám trochu času :)
Evi..xx

Trailer k Harry Potter a Relikvie smrti 2.část

29. dubna 2011 v 9:42 | EviTeri
Asi si říkáte proč tady nemám ten největší výbuch s HPmánie! Ano tímto výbuchem myslím trailer někteří píší teaser trailer, ale pro ěm je to většinou jen trailer! Nevadí.. Ano tak pprvé jsme se na něj koukla u mého Sb Verush@, ale mnoho mých dalších Sb ho má na blogu také. Málo kdo by mu odolal. a ted se dostávám k hodnocení, určitě je to myslím jeden z těch povedenějších!! Plno úžasných scén, které jsou někdy až tak krátké, že skoro nic nepotřehnete! Ale je kouzlený, nijak enumím obhájit proč se mi tak líbí, každý by v něm měl najít to kouzlo. Určitě ho můžeme hodnotiti kladně protože je to přece jen TEN poslední trailer k HP sérii, a toho je mi velmi líto, ale všichno víme, že to dál pokračovat nemůže! A tak si ho vychutnáme takový jaký je, film i trailer! =) A tady je už video!

Kdyby se něco porouchalo(znáte YouTube, pořád ty videa mažou) tak odkaz tady:
http://www.youtube.com/watch?v=mObK5XD8udk&feature=player_embedded

Překlad:
lord Voldemort: Harry Pottere, bojuješ statečně. Ale nenech své přátele, aby za tebe umírali, místo toho, aby ses mi postavil.
15.ČERVENCE (u nás 14.července.2011)
JENOM JEDEN PŘEŽIJE
lord Voldemort: Přijď dnes v noci za mnou a čel svému osudu.
Oliver Wood: Pojďte!
Ron Weasley: Můžeme to skončit!
Harry Potter: Nikdy jsem nechtěl, aby pro mě někdo z vás umíral.
Harry Potter: No tak, Tome, pojďme to skončit, jak jsme začali. Společně!
VELKOLEPÝ ZÁVĚR CELOSVĚTOVÉHO FENOMÉNU
?: Harry!!!
lord Voldemort: Jenom já mohu žít věčně.
Ginny: Nééé!!!
HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI: ČÁST 2
DOKONČETE CESTU VE 3D 15.ČERVENCE (u nás 14.července)

Děkuji stránce stupefy.blog.cz! Překlad je její práce!
Evi..xx

video na iDNES a další

20. dubna 2011 v 15:22 | EviTeri
Dnes se objevila na internetu zase jedna novinka. Ono jich je každý den aspon tak 5 ale mě zaujmou

vážně jen některé! a musím říct že jej jich málo, ty které mají názvy v angličtině jako například: " Ten řekl tomu...a ten udělal video", "fotka pro brtiský deník" a nebo "photoshot..". No tak přesně tyhle nesnáším, a také mě nebaví shánět jejich překlad atd. Ale článek nepíšun proto abych se vymlouvala na to jak všechno nesnáším! Zpátky k novince! A tou je čerstvé video an iDNES.cz, ano na českém infromačním serveru. Divíte se, že není an Youtube? To já taky, ale nebojte za nějkaou dobu tam určitě bude! A o čem video je? Jeho název je Harry Potter on the road (Harry Potter na cestě). Jde vlastně o záběry ze zákulisí a dohromady i ty z filmu, ke kterým herci ale i scénaristi a řežisér, doplnují informace jak se natáčelo a vysvětlují pro vybírali na natočení jednotlivých scén zrovna taková místa! Video má 20minut já jsme na něj narazila na blogu www.reducto.blog.cz, hned jsme se an něj podívala a musím říct že mě nadchlo! Je sice celé v angličtině, ale nikdo nezapoměl na titulky! Doporučuji se na něj podívat! A kde že ho najdete?? Odkaz přímo tady:

Pod videem v článku objevíte ikonu s názvem Hrajte o DVD s Harrym Potterem....
Samozřejmě jsme klikla, vyskočily na mě podmínky soutěže! Nevím jak jsem udělala takové rychlé rozhodnutí! Ale protože chtěli registraci na iDNES.cz ,aby jsem se mohla zapojit, tak jsem se zaregistrovala abych tedy mohla soutěžit o DVD, no co bych neudělala že? Kdybyste také někdo chtěl třeba vyhrát DVD můžete se vyplnit 3 soutěžní otázky. Jen je trochu nevhodné a zdlouhavé, že musíte být na iDNES.ce registrování!

Tot z novinek dnešního dne asi vše, chtěla bych Vám popřát krásné Velikonoční prázdniny! Já ve čtvrtek
odjížím a vracím se až v pondělí a tak tu nebudu..ale pokusím se přednastavit nějaké články! Dnes k nám přijede babička a je tak nádherně, že mě napadlo, že bychom šli ven. A já vezmu můj a bráchův foták (máme ho dohromady) a zkusím své fotografické umění. Protože to sluníčko, o to se chci podělit. Pokud teda některé z fotek nebudou na spálení, určitě je sem hodím! Vzkaz pro vás: Úžívejte si, jak jen to jde!!!

Evi..xx

DVD a Blu-ray právě v prodeji!

15. dubna 2011 v 14:55 | EviTeri


Tak a je tu jedna novinka z Harry Potter světa!! A to docela velá novinka..Dnes je totiž slavné datum
pátek, 15.4.2011
Kdy na český trh přicházejí DVD, a Bly-ray disky s předposledním dílem Harry Potetr série a to Harry otter a Relikvie smrti 1.část!!!

Je tam plno bonusových materiálů a dobrá kvalita..=)
Podle zdrojů Reducto.blog.cz prý přibližná cena 399,- kč..já přemýšlím že si ho koupím..ikdyž se budu muset hodně přemuluvit...abych se vzdala tolika penež..=)..
a co vy? Koupíte si ho?

Video..jistěže z Harryho

1. dubna 2011 v 13:35 | EviTeri
Na jednou fanouškovském Potterwebu jsem narazila na odkaz, který vede k videu na Youtube.
Co že to na tomhle..né nějak extra kvalitním je videu
je?
No základní z toho má asi být, že je to jedna
z vystřižených scén a to z 1.části filmu!
Harry s tetou Petunií v Zobí ulici, těsně před jejich odjezdem.
Pokud byste chtěli vědět o čem se tam baví.
Tak to u mě žádnej překlad nečekejte, ptž já jsem na to moc líná.
A tohle bych vážně nezvládla..=D
Kdyby si to ěnkdo s chutí rád přeložil...můžete mi pak překlad poslat!!
Jinak krásnej 1.duben..=D

První plakát k 2.části

30. března 2011 v 14:19 | EviTeri

Tak tohle je první plazkát který se objevil sice nevím kde..ale tak říkám si musím sem něco dát..=D Jak na Vás působí? Já si myslím že je úžasný! Kdosi mi říkal že je už i trailer na www.koule.cz..zatám jsme ho neviděla ale chystám se k tomu..=D

další zveřejněné fotky z HP7-part1

29. ledna 2011 v 18:19 | EviTeri

Byly propuštěny zase nějaké nové fotky z HP7-part1
Některé jsou už starší, ale najde se tu i pár nových.
Tak se koukněte!!
Servr snitchseeker ještě dodal že premiéra HP7-part2 je plánována na 15.7.2011.
A je zahájen předprodej vstupenek ve VB, přes stránku FB...Harry Potter UK.
fotky v C.Č.
Evi..xx

Video: Emma představuje 2 obaly na disky HP7-part1

29. ledna 2011 v 18:10 | EviTeri


1)           2)


Oficiální facebooková stránka Harry Potter UK,  zveřejnila
video ve kterém Emma Watson
představuje 2 různé obaly na
DVD a Blu-Ray.
Prodej  těchto disků je ve Velké Británii stanoven na 11.4.2011

Video s Emmou naleznete v CELÉM ČLÁNKU!!

pozn.)Tak doufám, že už brzy budou i u nás, a budeme mít taky nějaké specialitky!!
Evi..xx

3 promo fotky Ron a Hermiona

26. ledna 2011 v 16:25 | EviTeri


Byly zveřejněny 3 nové promo fotky z Relikvií 1.části.
Ron drží hůlku v pohotovostiní poloze. =D
A Hermiona čte a drží knihu Bajky Barda Beedleho.
pozn.: Podle mě je to super knížka četla jsem ji, když mi ji půjčila kámoška a určitě bych ji chtěla mít doma =)
PS:Hlasujte v anektě!
Evi..xx

Znovunatočení scén z EPILOGU

17. prosince 2010 v 10:30 | EviTeri
Podle něktrých spolehlivých zdrojů. Bylo zahájeno znovunatočení scén z epilogu filmu Harry Pottter a Relikive Smrti, část II.
Ve středu se začaly natáčet tyto scény. Ale natáčení se zůčastnili pouze 2 herci: Emma Watson (Hermiona Grangerová), fotky z jejího příjezdu na letiště Heathrow v Londýně 14. prosince (fotky jsem tu už dávala) a Will Mill Dunn (James Sirius Potter). Ostatní herci, kteří se budou podílet na natáčení - Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley) Bonnie Wright (Ginny Weasley) a Tom Felton (Draco Malfoy) se do Leavesden Studios vrátí až v předvečer  Vánoc 24. prosince. William Dunn řekl: Nejvíce únavný byl první den natáčení epilogu, kterého jsem byl
svědkem.

Evi..xx

 
 

Reklama