Lexi píše

Say goodbey!

18. března 2012 v 15:46 | Peregrin - Lexi
Jak vidíte, poslední měsíce se tu už nic neobjevilo. Nejprve jsme chtěly nechat poslední článek a nic, ale cítila jsem se bídně, že jsem se s vámi ani nerozloučila.

Tenhle blog založila Evi s její kamarádkou Teri, kde přidávaly od roku 2009 novinky ze světa Harryho Pottera. Minulý rok už Evi nějak nestíhala přidávat novinky a vyhlásila konkurz na spoluadmina. A já se přihlásila.

Bylo mi ctí psát na tenhle blog a vytvořil mu i pár desingů. Jsem ráda, že jsem se seznámila s někým, jako Evi a byla jsem vždy šťastná, když se vám zalíbil nějaký můj článek.

Ale jednou to prostě muselo přijít a skončit. Jsem hrdá na to, že jsem mohla být částí něčeho, jako je a byl blog EVISHKA-TERUSHKA. Děkuji moc Evi, že mě přijala jako spoluadminku a doufám, že od ní nalezneme i nějaký nový blog.

Mě osobně můžete nalézt na blogu KIKI-BORUVKA.BLOG.CZ Stále tam přidávám povídku Poslední kapka + nové povídky.

2. KOLO

18. prosince 2011 v 14:00 | Lexi
Ahoj všichni. Stašně moc bych vás chtěla poprosit o hlasy pro Billa Weasleyho -ZDE a Olivera Phelpse - ZDE.
Všem co přihodí jeden hlásek budu moc vděčná. Ti dva si to zaslouží :)


Tolik adminů a NIC!

17. prosince 2011 v 10:27 | Lexi
Blog má 5 adminů mě Lexi, Evi, Ivo, Jane a Walli. Já osobně se všem moc omlouvám, že jsem DLOOOOOUHO nic nepřidala, ale vůbec jsem nestíhala nebo byla nemocná. Možná se to ted trošku zlepší. Plánuji sem přidat 4 povídky + nové kapitoly Poslední kapky. Doufám, že jste ještě neodepsali tento blog. Také chystám vánoční dessing, který by tu měl zůstat až do konce ledna. To je nejspíše odemě vše.

2 týdny nepřítomnost

9. října 2011 v 14:38 | Lexi
Taky se vám na blogu stává, že napíšete jednu větu a blog oznamuje, že jste překročili limit 4000 znaků. Mě se to poslední dobou stává často. Tomu svěčí i má nepřítomnost na tomto blogu. Doufám, že to spraví, ale pochybuji, protože mě škola ničí. Ráno vstávám, jsem ve škole do 4 a pak učit a na blog už zbývá večer, ale to nechodím. Jsem ospalá, proto jsem se rozhodla pro zásadní věc.

Dávám si 2 týdení pauzu na tomto blogu.

Doufám, že se to za ty dva týdny zklidní a budu mít zase čas.

Konečně :)

23. září 2011 v 15:11 | Lexi
Konečně po dlouhé době jsem se uráčila a přidala další článek. Poslední dobou ani na tento ani na můj blog nemám nějak čas, ale snažím to stíhat. Závidím těm co stíhají. Tak si pěkně užívejte víkend.
 
 

Reklama